Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Захворіли на COVID-19? Лікуєтесь вдома? Вам можуть допомогти!

Чергова хвиля, чи то  спалах  захворювання на COVID-19, знову демонструє стрімку динаміку.  Про це  щодня нагадують щоденні  звіти про випадки   захворілих, а також про тих, хто не зміг протидіяти хворобі.

Чимало захворілих на COVID-19 людей не потребують госпіталізації і лікуються  вдома, координуючи процес одужання консультаціями із сімейними лікарями. Однак є пацієнти, яких  медицина відносить до так званої групи ризику і які потребують особливої уваги у разі захворювання на COVID-19. Як правило, це люди старші 65 років, які мають надмірну вагу, які хворіють на будь-яку форму цукрового діабету, які палять, або ж які мають захворювання серця. Пацієнти з із такої «групи ризику» потребують особливої  уваги, адже ризик розвитку тяжкої «ковідної» пневмонії, а також інших ускладнень, до яких призводить COVID-19, у них   дуже високий.

Саме для таких пацієнтів, що захворіли на COVID-19, але не потребують госпіталізації і лікуються вдома, передбачена допомога, що надається мешканцям  Житомирщини згідно міжнародної наукової програми для пацієнтів з COVID-19. Згідно цієї програми, пацієнт може отримати  інноваційну терапію, а також  пройти детальне та поглиблене обстеження з боку кваліфікованих фахівців. Кількість місць у програмі  лікування  пацієнтів із «домашнім» COVID-19 обмежена, тому важливо якомога швидше  дізнатися  про можливості такого лікування для пацієнтів із вище перерахованими ознаками, звернувшись за телефонами:

068 -091-17-38;  098-93-11-504 (Kyivstar), або 073-021-21-28 (Life).

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.