Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО: ДВА РОКИ НА ПОСАДІ ГОЛОВИ ОДА. ПРОВАЛІВ У РОБОТІ НЕ БУЛО

26 серпня голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко провів пресконференцію для місцевих ЗМІ, на якій  розповів про результати своєї дворічної  роботи на посаді очільника області.

Пресконференцію В. Бунечко розпочав у  Житомирському обласному онкологічному  диспансері.

Цей заклад включено у програму Президента України «Велике будівництво» його вдасться, нарешті, завершити. Для виконання всіх необхідних робіт у поточному році передбачено виділити понад 40 млн гривень. Зокрема, з Державного фонду регіонального розвитку більше 36 мільйонів гривень та 4 мільйони з обласного бюджету. Загалом вартість реконструкції становить 94 млн грн (за весь час будівництво від 2017 року). Важлива справа, як зазначив В. Бунечко, для онкодиспансеру та жителів області – це встановлення лінійного прискорювача. На останній сесії депутати обласної ради підтримали рішення про вибір формату державно-приватного партнерства для встановлення лінійного прискорювача. Інвестори, готові вкласти у цей проект за попередніми оцінками понад 14 млн євро.

За два роки в медичній галузі області зроблено дуже багато. У рамках програми Президента України «Велике будівництво» в області протягом 2020-2021 років побудовано та реконструйовано 33 медичних об’єкти, а саме: 23 сучасних амбулаторії; 7 приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальному окрузі, обладнаних комп’ютерними томографами, цифровими рентгенівськими діагностичними стаціонарними системами.  

Проводиться реконструкція приміщень обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського» під відділення анестезіології та інтенсивної терапії для післяопераційних хворих і відділення неврології з нейрореанімацією.

Триває реконструкція під дитяче інфекційне відділення одного з корпусів протитуберкульозного диспансеру у селі Гуйва.

Завдяки фінансуванню, виділеному Державою через Національну службу здоров’я України, а також за іншими державними програмами за останні два роки автопарк спеціалізованого медичного транспорту Житомирщини поповнився понад 120 сучасними автомобілями.   

Пресконференцію В. Бунечко продовжив у  відреставрованій будівлі Магістрату.

В. Бунечко зазначив, що протягом 2020-2021 років на розвиток соціальної та транспортної інфраструктури області в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» та інших державних програм спрямовано понад 3 млрд грн.

Серед особливих  успіхів  у своїй діяльності В.Бунечко відзначив,  що в області за два роки його перебування на посаді реконструйовано та побудовано 20 об’єктів, що мають велике значення для життя громад, а саме: школи у Мирополі, Червоному, Квітневому, Словечному, Андрушках, Високому, Хажині, Пулинах, ліцей у Новій Боровій; спортивні об’єкти у Радомишлі, Житомирі, Чуднові, Кирданах; дитячі садочки у Станишівці, Червоному, Чоповичах, Іршанську, Житомирі; будинок культури у Малині.

Протягом 2020-2021 років в області планується реконструювати та капітально відремонтувати близько 400 км доріг. Це у понад 1,5 рази більше, ніж було зроблено за 5 років з 2014 по 2018 роки.

Житомирську область визнано найкращим регіоном України для ведення бізнесу.

Обсяг прямих іноземних інвестиції в економіку області склав вже понад 332,6 млн доларів США.

За участі іноземного та вітчизняного капіталу на території області вдалося реалізувати низку інвестиційних проектів вартістю майже 150 млн євро: 8-у галузі альтернативної енергетики. Це будівництво сонячних електростанцій та реконструкція теплоелектростанцій під роботу на біомасі.

 4 – в агропромисловому комплексі. Це будівництво елеватора, збільшення обсягів виробництва м’яса, м’ясопродуктів та молока.

3-у промисловості та логістиці. Це реконструкція та модернізація підприємств, будівництво складських приміщень.

Зараз в області на стадії впровадження знаходиться близько 20 інвестиційних проектів загальною вартістю понад 100 млн євро, найбільшими з яких є: розширення цеху з виробництва санітарної кераміки у Новоград-Волинського районі; будівництво фотоелектричної станції у Коростенському районі; розширення виробництва електротехнічної продукції в Житомирі.

Також в найближчій перспективі очікується реалізація ще семи інвестиційних проектів на понад 120 млн євро. Зокрема: будівництво патронного заводу; заводу з виробництва скловати в м. Житомирі; створення зерно-насіннєвої фабрики та лінії із сушки і заморозки ягід у Брусилівському районі; будівництво сміттєпереробного заводу у Житомирі; логістичного комплексу у Коростені; біоетанолового заводу спільно з нідерландським інвестором.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи були у його роботі провали  В. Бунечко сказав категорично: не було.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.