Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ТРОТУАРНЕ СПОТИКАННЯ

У Житомирі планують капітально ремонтувати тротуари і витратити на це 60 мільйонів гривень. Ця новина змусила згадати тротуарне облаштування у місті минулих років.

У 2016 році управління капітального будівництва Житомирської міської ради уклало угоди  з «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія»  з Львівщини  на реконструкцію тротуарів по вулицях Великій Бердичівській, Київській та Театральній на майже 28 мільйонів гривень. Відремонтувати тротуари мали того  ж року. Однак тротуарна історія тривала аж до 2019 року. Компанія, яка взялася за ці будівельні роботи, мала сумнівну репутацію, умов договору не виконувала,, халтурила. Справа навіть потрапила до суду, рішенням якого було встановлено, що «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» та  посадові особи управління капітального будівництва Житомирської міської ради під час реконструкції цих тротуарів нанесли  бюджету міста збитків  на  понад 3 мільйони гривень.  

Кілька років житомиряни спотикалися на розритих тротуарах, а потім якість укладеної плитки була темою для розмов: на що пішли гроші? Сіра плитка виглядала убого, після її укладення здавалося, що ніякого ремонту не було, укладали її «специ» через одне місце, тому вона одразу тріскалася, провалювалася, ставала дибки. І ходити по «нових» тротуарах було небезпечно. Халтуру переробляли, однак до пуття ці тротуари так і не довели.

Сьогодні особливо на вулиці Київській  на відрізку між Покровською і Небесної Сотні по стороні колишнього ЦУМу тротуар в багатьох місцях зруйнований, решітки на водостоках розкрадені, сама плитка брудна (на фото).

І от у місті збираються до чергового тротуарного оновлення. Яким воно буде?

Можливо, досить робити дешеві ремонти за космічну вартість?

Мойсей ЧЕПУРНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.