Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ДАЙОШ НОВУ РЕКОНСТРУКЦІЮ ПРОВАЛЛЯ!

Коли у Житомирі  на тротуарі біля будинку №3 по вулиці Великій Бердичівській з’явилося провалля, місцеві краєзнавці в один голос заволали: «Відкриття тисячоліття! Провалля в потойбіччя!  Історична сенсація!».  Хоча це був звичайний підвал, у якому, можливо, раніше житомиряни зберігали сало, чи мацу.

Місцева влада вирішила на  цьому факті пропіаритися і довести, як  вона дбає про історичну  ідентичність житомирянина. Якщо Остап Бендер був здивований тим, що місто не здогадалося брати гривні за вхід у провалля, то у Житомирській міській раді вирішили зовсім навпаки: вгатили в це провалля майже 200 тисяч бюджетних  гривень. Кілька місяців це провалля було небезпечним для пішоходів, а згодом його накрили склом, під яким нічого не видно.  Брудне скло постійно «пітніє». Певний час  з підземелля  крізь щілини пробивався бур’ян та й він не витримав такої наруги  над  історією  і всох.

Пішоходи, які знайомі з цією реконструкцією, знизують плечима: навіщо тоді було  такий город  городити, тобто  вкладати гроші у провалля, якого  все одно не видно.

І от у міській раді знову хочуть повернутися обличчям до провалля і провести чергову реконструкцію аж за 260 тисяч гривень. Щоб, нарешті, житомиряни та гості міста змогли побачити на власні очі провалля з червоної цегли.

Чому б ні!  Гроші все одно дармові, тобто бюджетні.

Мойсей ЧЕПУРНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.