Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ДЕПУТАТИ ВИМАГАЮТЬ ЗВІЛЬНИТИ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА ПАНЬКІВА

Події у Новогуйвинській селищні раді відбуваються, як у  гостросюжетному триллері. Після смерті його очільника протистояння між окремими групами депутатів посилилося. Одні прагнуть залишитися на керівних посадах, інші  усунути призначенців колишнього голови ради.

Особливе місце у цьому сюжеті належить першому заступникові голови Новогуйвинської селищної ради Олегу Паньківу. У попередньому скликанні він також обіймав посаду заступника голови ради. На минулих виборах він навіть потрапив до списку націоналістичної «Свободи», хоча особливим патріотизмом не  страждав. Депутатом він не став. Однак на посаді залишився, тому що новообраний  голова  громади  свободівець С. Крутій за звичкою не прагнув ламати схеми, а тому  перепризначив його і таким чином зберіг «схематоз» в діяльності нової ради. Формування нової команди відбувалося за принципами: «свій в дошку»,  а якщо не свій, то має бути зобов’язаний за отриману посаду і відданий своєму «патрону».

На сесії Новогуйвинської селищної ради 2 серпня депутати внесли пропозицію звільнити пана Паньківа з посади. Серед аргументів: нульова ефективність у його роботі, управління в ручному режимі тендерами при закупівлях… Однак сесія розглядала ряд земельних питань і це питання вирішили  винести на наступну сесію.

Досі  не з’ясовано, куди зникли 350 тисяч гривень з бюджету селищної ради, які начебто головний бухгалтер перерахувала на свою банківську карту. Комісія, створена  в Новогуйвинській селищній раді, мовчить. Чиїм електронним підписом скористалася бухгалтер: нині покійного С. Крутія,  чи першого заступника О. Паньківа?

Далі буде…

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.