Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ВІТАЮ МЕДИКІВ ЗІ СВЯТОМ!

Шановні лікарі, медичні сестри, лаборанти, санітари та ветерани медичної галузі, вітаю вас з професійним святом! День медичного працівника –  свято людей, хто допомагає людям залишатися живими і здоровими.

Більшість моїх законодавчих ініціатив спрямовані на захист вашої професійної діяльності: напрацьовано нову версію Закону «Про лікарські засоби», про самоврядування медичних професій, щодо підвищення доступності ліків, побудови ефективної системи трансплантації в Україні, введення кримінальної відповідальності за погрозу або насильство щодо медика чи фармацевта та інші. Державні кошти на першочергові соцекономічні потреби округу скеровую на розвиток матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я.

Робочий день медичного працівника ненормований: ви цілодобово на зв’язку, до вас звертаються не лише за лікарською допомогою, але й за порадою. Добре слово, помножене на досвід і знання медика – запорука успіху в роботі. Тому бажаю вам вдячних і щасливих пацієнтів, що вилікувалися, успіхів і благополуччя у вашій роботі.

Міцного здоров’я та сил вам, ангели-охоронці в білих халатах!

Народний депутат України

Сергій КУЗЬМІНИХ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.