Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У НАС ЗВИКЛИ ПЕРЕМАГАТИ!

Вже багато років Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради славиться своїми спортивними успіхами. З року в рік учні та випускники закладу радують своїх педагогів і рідних перемогами в змаганнях різних рівнів обласних, всеукраїнських, міжнародних. І 2021-ий рік не виняток!

У період з 30 травня по 19 червня 2021 року на базі державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» у м. Одеса проходять фінальні змагання XXVIII Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю, присвячені 30-ій річниці незалежності України.

У Спартакіаді взяли участь спортсмени Житомирської області – учні Березівської спеціальної школи, а також команди Одеського, Вінницького, Донецького, Запорізького, Закарпатського, Дніпропетровського Івано-Франківського, Київського, Кіровоградського, Львівського, Миколаївського Полтавського, Рівненського, Сумського, Тернопільського, Харківського, Херсонського, Хмельницького, Черкаського, Чернівецького, Чернігівського регіонального, Київського міського центрів «Інваспорт».

З 2 по 6 червня у фінальних змаганнях з волейболу виборола 1 місце команда хлопців, яку представляли сім учнів Березівської спеціальної школи Житомирської обласної ради (Денис Цимовський, Богдан Весельський, Олександр Соболь, Дмитро Шушпан,  Едуард Цимовський, Єгор Голяченко, Демид Соцький; тренер – Свінціцький Володимир Володимирович).

А також збірна команда дівчат, у складі якої п’ять учениць школи (Аліна Прокопчук, Аріна Поліщук, Вікторія Чирук, Валерія Омельчук, Ліза Циганкова; тренер – Помінчук Олександр Володимирович), посіла 1 місце!

І це ще не всі здобутки вихованців Березівської спеціальної школи за цей час!

З 27 по 30 травня учень школи Віталій Пасічник і випускник закладу Тарас Ничипорук взяли участь у Чемпіонаті України з пляжного волейболу (Пуща-Водиця, Київ).

 Чотирнадцять жіночих та чоловічих команд з одинадцяти областей України (Волинська, Житомирська, Закарпатська, Київська, Кіровоградська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська та м. Київ) змагалися за першість.

За результатами Чемпіонату представники Житомирської області Тарас Ничипорук і Віталій Пасічник стали бронзовими призерами (3 місце).

Педагоги Березівської спеціальної школи пишаються успіхами своїх учнів і бажають їм майбутніх спортивних і творчих перемог!

Валентина КОВАЛИК,

вчитель зарубіжної літератури

Березівської спеціальної школи

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.