Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

БЛАГОДІЙНИКИ КОМПАНІЇ «КУСТО АГРО» ПЕРЕДАЛИ ЖИТОМИРСЬКІЙ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ АПАРАТ ШВЛ

Житомирська районна лікарня отримала  ще одну допомогу від благодійників в умовах пандемії COVID-19. 8 червня   компанія  «Кусто Агро»  передала   районній лікарні апарат  штучної вентиляції легень, медикаменти актемра, помпи для ентерального харчування.

– На початку року ми звернулися до меценатів, до людей, які мають можливість допомогти медицині в особливий період – під час пандемії коронавірусу. СТОВ «Ліщинське» відгукнулося на наше звернення  і компанія «Кусто Агро», до якої входить СТОВ «Ліщинське» придбало для нашої лікарні апарат для штучної вентиляції легень, медикаменти для лікування патологій, пов’язаних з коронавірусом та спеціальні прилади для ентерального харчування, –  сказав генеральний директор  КНП «Центральна районна лікарня» Тарас Собко. – Цей особливий час показав особливу згуртованість бізнесу. Дуже важливо, що соціально відповідальний бізнес долучається і дарує сучасне якісне обладнання, що зараз ми маємо таку згуртованість і підтримку. Ми щиро вдячні за таку допомогу.


Медичне обладнання передав генеральний  директор компанії  «Кусто Агро» Алішер Тяжин разом зі своїми колегами.

Компанія «Кусто Агро»  є частиною міжнародного холдингу «Кусто». Холдинг  має благодійний фонд, коштом якого і було надано допомогу для Житомирської районної лікарні  (на понад 400 тисяч гривень).

Алішер Тяжин відзначив, що компанія «Кусто Агро»  небайдужа до проблем своїх співробітників, до проблем, які виникли внаслідок епідемії коронавірусу. Компанія  співпрацює  з районними лікарнями, які обслуговують  в тому числі і їхніх пайовиків.  

– Ми неодноразово допомагали Житомирській районній лікарні. Дякуючи керівництву компанії, цього разу нам вдалося придбати для лікарні дороговартісне обладнання,- розповів  директор СТОВ «Ліщинське» Олег Мазур. – Наші пайовики проживають на територіях Станишівської та Новогуйвинської громад, вони обслуговуються у районній лікарні, і ми раді, що передане обладнання буде сприяти швидкому одужанню пацієнтів лікарні.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.