Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ПРОФЕСІЯ – ЦЕ ДРУГЕ НАРОДЖЕННЯ ЛЮДИНИ!

Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. І від того, наскільки вірно буде обраний професійний шлях, залежить, яке місце в суспільстві вона займатиме.

Сьогодні країні потрібні конкурентоспроможні фахівці, здатні адаптуватися до швидких суспільних та економічних змін технологічних процесів. Для цього потрібно набувати нових знань, багато і наполегливо працювати, щоб оволодіти професійною майстерністю, творчо, з любов’ю ставитися до обраної справи.

У ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище»  викладачі та майстри виробничого навчання – справжні професіонали своєї справи. Здобувачі освіти вдячні їм за те, що вони навчають не тільки професії, але й дають можливість відчути впевненість в своїх силах, бути мобільними на сучасному ринку праці.

Випускники шкіл 2021 року стоять перед вибором професії, тому ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище» пропонує вам відкрити ще одну незнану, утаємничену сторінку, але повірте, що дуже цікаву і потрібну для вас.

Професії училища – престижні і мають високу затребуваність на ринку праці, як в державному, так і в приватному секторі економіки.

Молодим фахівцям, що тільки-но закінчили училище, роботу довго шукати не доведеться – вона знаходить їх сама.

Тож запрошуємо вас у світ професій ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище».

Колектив ДНЗ «Житомирське ВПТУ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.