Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЧИ ЗАКОННО ОБРАЛИ ВІКТОРА ДЄНЬГУ СЕКРЕТАРЕМ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ВИРІШИТЬ СУД

Ми вже повідомляли про скандальне засідання сесії Новогуйвинської селищної ради 2 грудня цього року, коли відбулося обрання  секретаря селищної ради. Група депутатів вважає, що Віктора Дєньгу на цю посаду обрали незаконно. Один з депутатів Новогуйвинської селищної ради подав адміністративний позов про визнання протиправним та скасування  цього рішення.

У позові зазначено: «Дєньга Віктор Анатолійович є депутатом Новогуйвинської Селищної Ради та всупереч вимогам статті 28 Закону України № 1700-VII «Про запобігання корупції» під час засідання 1-ї сесії восьмого скликання Новогуйвинської селищної ради в ході голосування за призначення секретаря селищної ради проголосував за прийняття такого рішення шляхом отримання бюлетеня для таємного голосування та проставлення позначки «ЗА» у вказаному бюлетені. (Оскільки прийняло участь в таємному голосуванні 14 осіб, відповідно при підрахунку лічильною комісією встановлено 14 голосів «ЗА»  – необхідний мінімум для прийняття рішення). Тому  голос Дєньги В. А. під час голосування зараховано як голос «ЗА» як вирішальний.

Під час засідання ради та  при підготовці сесії Новогуйвинської селищної ради не розглядалося питання щодо наявності та врегулювання конфлікту інтересів у депутата Деньги В.А.

Вважаю, що в такому випадку депутат Дєньга В.А. діяв з наявним конфліктом інтересів».

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.