Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ХТО ДЕРИБАНИТЬ ЛІС ПІД ЖИТОМИРОМ?

22 грудня на сесії Житомирської районної ради депутати прийняли звернення до голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, ГУ Національної поліції в Житомирській області та Житомирської обласної прокуратури, у якому вимагають провести перевірку щодо дотримання земельного законодавства при передачі у власність майже двох гектарів земель лісового призначення на території Тетерівської сільської ради.

Ініціатором звернення виступив депутат Житомирської районної ради Олександр Міщенко.

Адже до передачі земельні ділянки були призначені для ведення лісового господарства та перебували у постійному користуванні Міністерства Оборони України. На земельних площах, про які йдеться, ростуть столітні дуби, інші рослини і є фауна.  Цікаво, що згідно даних публічної кадастрової карти України, станом на 09.12.2020 із 5-ти ділянок, стало 8, тобто відбувся поділ трьох ділянок, щоб їх площа не перевищували 0,12 га), щоб приватизувати для ведення садівництва (по закону можна не більше 0,12 га), та змінено цільове призначення із землі запасу на землі для індивідуального садівництва та для особистого селянського господарства (ОСГ можна приватизувати до 2 га).

«Вищезазначені дії вказують на намагання певними зацікавленими особами максимально швидко та незаконно заволодіти землями державної власності до їх передачі у комунальну власність. Підсумовуючи всі факти й чинники, внаслідок фейкової інвентаризації державних земель, було сформовано земельні ділянки сільськогосподарського призначення на землях лісового фонду, із лісовими насадженнями, з метою їх приватизації», – прокоментував Олександр Міщенко. 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.