Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ВІКТОР ДОБРОЛЬОЖА ПРОДОВЖУЄ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ПРОЕКТ «НОТАРІАТ ОБЛИЧЧЯМ ДО ЛЮДЕЙ»

Співпраця щодо підтримки процесів децентралізації в рамках волонтерського проекту «Нотаріат обличчям до людей», ініційованого Нотаріальною палатою України як органом професійного самоврядування у сфері нотаріату, триває. Днями відбулася робоча зустріч сільського голови Станишівської ОТГ Матвійчука Ю.В. та приватного нотаріуса Житомирського районного нотаріального округу Доброльожі В.В.

В ході розмови йшлося про активізацію роботи щодо надання безоплатних консультацій правового характеру мешканцям громади. Зокрема, про підключення до цієї роботи старостатів, приєднаних до Станишівської ОТГ після 25 жовтня 2020 року: Коднянської та Миролюбівської сільських рад Житомирського району, Іванківської сільської ради Андрушівського району тощо.

Окрім того, було підготовлено до реєстрації статут Зарічанського закладу дошкільної освіти «Джерельце» та поповнено бюджет громади шляхом надходження грошових коштів від нотаріального оформлення викупу земельної ділянки, затвердженого сесією Станишівської сільської ради.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.