Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

«НАМ НЕ СТРАШНІ МОСКОВСЬКІ ВОШІ, НАМ СТРАШНІ УКРАЇНСЬКІ ГНИДИ»

Ми продовжуємо список депутатів Житомирської районної ради сьомого скликання, які не підтримали рішення щодо оренди приміщень на пільгових умовах  редакцією газети «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

Василь Стах обіймав посаду заступника голови Житомирської районної ради. Завжди позиціонував себе патріотом-українцем, адже народився на Західній Україні. Був обраний  депутатом від «чорнобильської партії Віктора Развадовського».  Свою посаду здобув у простий  український спосіб. Організував кампанію проти свого колеги, який займав посаду заступника голови райради,  а потім посів  його місце. «Шкурне питання»  Стах  успішно вирішив, зважаючи на те, що його дохід на посаді заступника голови районної ради у 2019 році становив 414 тисяч гривень.

На минулих виборах В. Стах знову став депутатом Житомирської районної ради від партії «За майбутнє».

Василь Козел. Його депутатська діяльність нічим особливим не була позначена.  Він також був з «команди Развадовського». Під час минулої виборчої кампанії до Верховної Ради був довіреною особою  В. Развадовського. І цю кампанію успішно провалив.  На останніх виборах балотувався до обласної ради від партії «За майбутнє», однак  виборці такого депутата не захотіли.

Депутат Віктор Дєньга запам’ятався тим, що обіцяв за бюджетні кошти купити мотоцикла поліцейським, йому було дуже жаль, що дільничні поліцейські  у Житомирському районі ходять пішки. Але мотоцикла Дєньга не купив.

Валерій Кліменко – випадок окремий. На сесіях районної ради він виступав лише з приводу того, що потрібно було заявити про конфлікт інтересів. Був обраний від Опозиційного блоку. За які заслуги його було призначено директором комунальної установи «Трудовий архів» Житомирської районної ради,  розповімо в наступних номерах.

До цих персонажів ми повернемося на сторінках «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ».

Симон Петлюра був прозорливим, сказавши: «НАМ НЕ СТРАШНІ МОСКОВСЬКІ ВОШІ, НАМ СТРАШНІ УКРАЇНСЬКІ ГНИДИ».

ГАНЬБА!

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.