Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

СЕРГІЙ КОТВИЦЬКИЙ: «Я БУВ ЧЕСНИМ ТА ЩИРИМ ЗІ СВОЇМИ ВИБОРЦЯМИ»

Останні два тижні провів  у зустрічах з виборцями Новогуйвинської ОТГ, побував у кожному селі громади, де доводилося багато спілкуватися з людьми. Мене вразило те,  що про людей саме в селах чомусь усі забули – і місцева влада, і чиновники різних мастей. Немає нормальних доріг. Не всюди є освітлення. Місцеві діти обділені увагою,  вони не мають можливості відвідувати гуртки, як це роблять їхні однолітки в місті.

У нас щирі та відверті люди.  Проте вони пригнічені тим, що їм нічим зайнятися, немає роботи. Вони цікавилися, як місцеві вибори можуть вплинути на покращення ситуації.  Їх особливо непокоїть  проблема надання медичної допомоги в селах, де немає сімейних лікарів, педіатрів. Мешканці жаліються на те, що проблематично доїхати  по бездоріжжю «швидкій» до  тяжкохворих,  часто доводиться  хворих самим виносити  до машини по розбитих дорогах.

У селах, у яких побував, аварійні дерева створюють небезпечні  ситуації для людей і чомусь на рівні сільської ради цього ніхто не помічає. 

Це треба змінювати. Люди готові до таких змін і вже не вірять тим «старим» кадрам, які годували їх обіцянками.

Кілька років як депутат Житомирської районної ради я  спрямовував кошти  на відкриття спортивних гуртків у селі Троянів, Висока Піч, Сінгури, Новогуйвинському. Мої починання були успішними (на фото).

Наприклад, у Троянові на перше заняття з айкідо  прийшло 95 дітей. Але у зв’язку з тим, що районна рада відмовилася від подальшого фінансування спортивних гуртків, а батьки не в змозі були самостійно  фінансувати такі спортивні заняття, це припинилося.

Завданням  нової громади має бути організація дозвілля дітей і молоді   на найвищому рівні.

Мої кошти  як депутата  районної ради  найближчим часом будуть спрямовані на купівлю   м’якого спортивного покриття  татамі для Новогуйвинської гімназії. Зараз там тренується майже 50 дітей. Тому мені хочеться навіть в останні дні каденції депутата районної ради допомоги  дітям та їхнім батькам.

Як кандидат на посаду голови Новогуйвинської ОТГ закликаю усіх прийти 25 жовтня на виборчі дільниці і зробити свій вибір. Ми маємо обрати таких  людей, яким довіряємо, кому віримо, у кого є плани щодо змін у ваших селах і селищах. Напевно, цього разу  люди скажуть «гудбай»  місцевим «князькам», які десятиліттями брехали своїм односельцям, вирішуючи за рахунок громади свої власні питання.

Обирайте вдумливо!

Обов’язково. Я вважаю, що ці вибори є вкрай важливими. 25 жовтня ми обиратимемо найбільш наближену до людей ланку влади. Якщо правильно сформувати список, щоб кандидати були чесними та фахово підготовленими, можна зробити багато чого корисного для всієї громади.

Наскільки Сергій Котвицький  та його команда були  переконливими під час цієї виборчої кампанії, вирішувати вам.

Я був чесним та щирим перед кожним з вас.

Сергій КОТВИЦЬКИЙ,

депутат Житомирської  районної ради,

кандидат  на посаду голови   Новогуйвинської ОТГ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.