Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

СЕРГІЙ КОТВИЦЬКИЙ: «МИ ГОТОВІ ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМИ МЕШКАНЦІВ ТРОЯНОВА»

7 жовтня я відвідав  на прохання мешканців село Троянів. Ми зустрілися на території дитячого садочка, на зустріч прийшло кілька десятків троянівців, переважно це молоді люди. 

Мами скаржилися на те, що у місцевій лікарні немає спеціаліста-педіатра і при занедужанні дітей потрібно везти до лікаря в місто Житомир, де вони проходять обстеження та лікування. Це питання вимагає негайного вирішення. Місцеву лікарню потрібно забезпечити достатньою кількістю медичного персоналу, оснастити її сучасним обладнанням. Адже не завжди, як мені розповіли, хворі можуть потрапити на прийом, особливо це стосується людей поважного віку, для яких проблематично добратися до лікарні.

У селі практично відсутні місця дозвілля для дітей та юнацтва, вони позбавлені можливості відвідувати спортивні секції.

З приводу доріг: мами не можуть безпечно з коляскою проїхати до дитсадка, дороги розбиті, тротуари відсутні.

Багато нарікань на те, що по селу не спилюють аварійні дерева, які створюють небезпеку для людей.

У Троянові живуть гарні люди, вони мають право на кращі умови для себе та своїх дітей. Але, на жаль, місцева влада до них не дослухається. Я запитав, чи знають вони місцевих депутатів і був здивований тим, що ніхто не назвав жодного прізвища. Тобто депутати після обрання навіть лінувалися про себе нагадувати, а не те що вирішувати якість сільські проблеми.

Троянівці зацікавлені у змінах, вони хочуть обрати до місцевої влади нових та молодих людей, які б реально повернулися до їх обличчям і почали їм допомагати вирішувати злободенні проблеми.

Команда «Слуги народу» готова до цього і просить підтримки на виборах мешканців Троянова.

Сергій КОТВИЦЬКИЙ,

кандидат на посаду голови Новогуйвинської ОТГ,
депутат Житомирської районної ради

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.