Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

СЕРГІЙ КОТВИЦЬКИЙ: «Я ЖИВУ ЧЕСНО І ЦЕ Є ОДНИМ З МОЇХ ПРИНЦИПІВ»

Кандидат на посаду голови Новогуйвинської ОТГ Сергій КОТВИЦЬКИЙ відповів на кілька запитань кореспондента «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ».

– Сергію Валерійовичу, на посаді голови Новогуйвинської ОТГ доведеться вирішувати складні питання, передусім, як  об’єднати мешканців військових містечок та сіл громади. Ви готові до цього?

– Голова Новогуйвинської ОТГ не повинен втягнутися в болото тих проблем, які стосуються комунального господарства,  насамперед це стосується Новогуйвинського та Озерного, забувши про села, які  увійшли до громади.  Потрібно буде в першу чергу розробити стратегію розвитку сіл громади, адже там багато проблем, які треба вирішувати негайно. Потрібно залучати інвестиції в сільські території, «прив’язуватися» до кожного села, шукати чим воно цікаве  для інвестора, чим багате, щоб туди прийшли з проектами, які б надалі працювали на місцевих людей. Ми всі пам’ятаємо, що у Троянові був хлібозавод, який випікав  смачний хліб і який розкуповували в першу чергу.  Можливо, потрібно подумати про відродження цього виробництва?

Села Двірець, Волиця  можуть зацікавити  сільгоспвиробників. Чому б там не збудувати зерносховища, наприклад?

 Треба розвивати передусім те, що виявилося життєздатним і потрібним людям.   

Якщо говорити про село Рудня-Городище, або інші села, які поблизу лісів, значить треба думати про  переробку там лісопродукції на легальних підприємствах, які наймають працівників,  платять податки, розвивають місцеву інфраструктуру.

Я сьогодні спілкуюся з мешканцями Озерного та  Новогуйвинського і для  мене стало відкриттям, що дуже багато людей там займаються спортом.  І це треба підтримувати. Значить, треба розвивати діючу дитячу спортивну школу в Новогуйвинському, використовувати тамтешній басейн для  заняття плаванням. 

В Озерне та Новогуйвинське потрібно завести забудовників, адже там є де будувати і на це є попит. Це можуть бути котеджні та багатоповерхові будинки. Але забудовник прийде лише тоді, коли  будуть створені для цього умови: будуть підведені комунікації, відремонтовані дороги…

Цим ми будемо займатися з депутатами Новогуйвинської ОТГ, яких буде обрано на наступних виборах.

Найкращий ресурс нашої громади – це люди.  Будь-який інвестор, який прийде на територію Новогуйвинської ОТГ, буде забезпечений працівниками.

Ми розраховуємо на підтримку своїх виборців, щоб ці плани могли втілити.

– Чим ви переконуєте людей, щоб підтримали вас на посаду голови Новогуйвинської ОТГ?

– Своєю біографією, своїми справами, які  за плечима прожитих років. Ніхто з моїх друзів, сподіваюся, що навіть  ворогів, якщо такі є, не скажуть, що я десь щось вкрав, що я десь був невідвертим, що я поступив у відношенні до когось  негарно.

Останні п’ять років, будучи депутатом Житомирської районної ради, очолюючи бюджетну комісію,  я був незручним депутатом для влади.

Я багато  разів стояв на заваді того, щоб бюджетні кошти не були розкрадені і спрямовані на сумнівні оборудки. Завдяки мені не вдалося за безцінь продати приміщення аптеки. Я виступив проти, коли на охорону недобудованої школи в Кодні  мали спрямувати кошти організації, з якою навіть не було укладено договору. І таких прикладів я можу навести багато…

Я живу чесно і це є одним з моїх принципів.

Олексій ПРОЦЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.