Сьогодні: 17 січня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

«ЛІВА ОПОЗИЦІЯ» ОБ’ЄДНУЄ І ПЕРЕМАГАЄ!

На конференції Житомирської обласної організації політичної партії «Ліва опозиція» відбулося висування кандидатів у депутати до місцевих рад, міських голів та голів об’єднаних територіальних громад і затверджено передвиборну програму, з якою кандидати від цієї політсили йтимуть до Житомирської  обласної ради.

Гасло своєї передвиборної кампанії: «Ліва опозиція» об’єднує і перемагає» обласна організація нової політичної партії цілком підтвердила вже на конференції. Її учасниками стали члени обласної організації Компартії України і гість – перший секретар ЦК КПУ Петро Симоненко, представники цілого ряду громадських організацій і, передовсім, ветеранських, та почесний гість – голова Організації ветеранів України Віктор Шмаков, працівники різних галузей: аграрії й промисловці, бізнесмени, науковці, лікарі, педагоги, спортсмени, працівники культури. Їх об’єднала ідея, закладена в передвиборній програмі партії, епіграфом до якої винесено гасло: «Українська держава — це надбання і власність народу України». За право народу бути господарем цих надбань і власності вони єдиною згуртованою силою готові боротися й упевнені в перемозі.

За словами лідера обласної організації партії «Ліва опозиція», директора Житомирського агротехнічного коледжу Миколи Тимошенка, об’єдналися ті, «хто не зрадив ідеї соціальної справедливості, хто пройшов «вогонь, воду і мідні труби», але не здався і не продався, хто будував і створював могутність України». І тому, заявив М. Тимошенко, «їм не треба нікому нічого обіцяти, бо своїм життям засвідчили уміння й бажання працювати заради людей рідної Житомирщини. Їхнє правило: якщо довірите – виконаємо; якщо довірите – не посоромимося сказати правду з трибуни; якщо треба буде – вдамося до крайніх заходів – блокування трибуни, але не зрадимо вас; усе зробимо, щоб виконати зобов’язання і захистити вас».

«Ліва опозиція» висуває до місцевих рад понад 450 кандидатів. Це: господарники, фермери, бізнесмени, військові, учасники АТО/ООС, лікарі, науковці, педагоги, спортсмени, безробітні, які своєю діяльністю в місцевих радах захищатимуть інтереси людей праці, ветеранів, дітей і молоді, захисників Вітчизни.

Депутати від «Лівої опозиції», запевнив Микола Тимошенко, не дозволять закрити сільські школи й дитсадки, ФАПи; зневажити ветерана Великої Вітчизняної чи вчорашнього військового, чорнобильця та людини з інвалідністю; не пройдуть повз безлад у селі й районі, коли влада не вирішуватиме насущних проблем жителів територіальної громади. Депутатський корпус від цієї політсили домагатиметься відродження галузей, якими впродовж багатьох десятиліть пишалася Житомирщина, що було міцним фундаментом її економіки.

Кандидати в депутати йдуть на місцеві вибори від політичної сили, що має знакову назву – «Ліва опозиція».

Микола Тимошенко пояснює: «Ми в опозиції до брехні влади, до бідності, в якій опинилася більшість населення, до збагачення чиновників, до недоотриманих коштів людьми праці, до зростаючих цін на товари першої необхідності й невпинно зростаючих тарифів, до непрофесійності влади і цинізму політиків. Ми в опозиції до хаосу й безвідповідальності, до тих, хто закриває ФАП, школу, не зважає на розбиті сільські дороги, на бідність і соціальну незахищеність переважної більшості громадян України».

І тому, наполягає Микола Тимошенко, «обирати до рад треба не героїв фільму «Весілля в Малинівці», котрі змінюють кожної виборчої кампанії кольори партії,  не політиків і скоробагатьків, які в столиці управляють краденими грішми, а тих, хто живе поруч – у селі, селищі, області, хто знає проблеми даної території, вміє і прагне їх вирішувати для своїх земляків і не зрадить їх».

Про ці проблеми із болем у серці говорив голова обласної організації ветеранів України, бойовий офіцер Олександр Защитніков. Зневажання ветеранів, віднесених державою до «комуністичного минулого», перекручування історичної правди змушує старше покоління йти на вибори й підтримувати «Ліву опозицію», як «в останній бій», щоб перемогли і вони, і вся Україна, – переконаний О. Защитніков.

Науковець і педагог Іван Грабар висловив стурбованість тим, що «97% мудрих людей обирають 3% недостойних політиків на свою шию, які пустили по світу державу і її народ. Обирають собі рабовласників, але з цим потрібно закінчувати».

Проблема купівлі-продажу землі болить фермеру з Бердичівщини Костянтину Демчуку. «Треба, – заявив він, – повертати землю мільйонам, а не мільйонерам!», а якщо хтось не може її обробляти, то нехай через Земельний банк нею управляє держава, а не латифундисти.

На ситуацію в державі в цілому й життєустрій найменшої територіальної громади впливатимуть і зовнішні фактори, що яскраво проявиться під час виборів до місцевих рад. З трибуни прозвучала думка про те, що сьогоднішня влада буде намагатися зберегти свою вертикаль, захопивши її і в найнижчих ланках, аби утримати курс на перетворення України в сировинний придаток Заходу. Тому якщо не змінити ради, то й не зможемо змінити цю згубну для народу України політику. Регіональна ж політика повинна відповідати інтересам людей праці, а не олігархів, які лише витягують прибутки із територій. І за це боротимуться депутати від цієї політсили в місцевих радах.

Головним завданням кожного члена й прихильника «Лівої опозиції», як було визначено на конференції, – пояснювати, як повернути колишній промисловий потенціал області; як держава повинна захищати кожне робоче місце, відповідати за соціальний захист усіх верств населення – від дитини до сивочолого ветерана. У період передвиборної кампанії треба дійти до кожної людини й донести ідеї, з якими йде на вибори політична сила.

«Ліва опозиція» ставить за мету «повернути Україну народові». В цьому сутність передвиборної програми Житомирського обласного осередку партії, від якої 49 кандидатів боротимуться за мандати депутатів обласної ради. На основі цієї програми свої програми розробили кандидати в депутати до місцевих рад.

На конференції відбулося висування й затверджено списки кандидатів до місцевих рад усіх рівнів та кандидатів на посади міських голів. Список кандидатів у депутати обласної ради очолив лідер обласної організації політичної партії «Ліва опозиція», доктор економічних наук  Микола Тимошенко.

Другим номером іде голова обласної організації ветеранів України Олександр Защитніков. Поруч із ними: Микола Скоростецький – засновник і директор ПП «Автомагістраль» заслужений будівельник України; Людмила Крикливець – кандидат медичних наук, заслужений лікар України; Анастасія Марченкова – військовослужбовець, учасниця АТО; Тетяна Алексеєвич – кандидат сільськогосподарських наук, голова обласної організації «Жінки – за майбутнє дітей України»; Іван Грабар – професор, академік, науковець і педагог; ваш земляк Солоп Михайло Павлович – директор Пісківськї середньої школи. А також – цілий ряд інших заслужених, відомих на Житомирщині людей, справжніх патріотів.

Орест ВИСКА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.