Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДЕНИС ПРИЛУЦЬКИЙ: «НЕ ОБІЦЯЮ ТОГО, ЧОГО НЕ ЗМОЖУ ВИКОНАТИ»

Як кандидат  у депутати до обласної ради за останні місяці я об’їхав майже всі села свого округу: Глибочицю, Оліївку, Березівку, Іванівку, Давидівку, Василівку, Садки… Й остаточно впевнився, що наше з вами життя треба докорінно змінювати. Усі 29 років незалежності нас обманювали, обкрадали та зневажали. Це вже допекло! Почувши людей, я розширюю свою програму дій і зобов’язуюся її виконати. Час зробити крок до змін! Проте я розумію, що єдиний шлях – це зміна кривої системи! Я йду в депутати, щоб виправити її і змінити на краще життя людей на моїй рідній Житомирщині.

Минає час, прийшла нова центральна влада, але на місцях залишилися старі політики… і нічого не змінилось. І доки старі політики сидітимуть у своїх кріслах, нічого не зміниться у нашому селі, на нашій вулиці та в нашому будинках. Напевно, досить уже вірити пустим балачкам та незмінним передвиборчим обіцянкам, які щоразу лунають з уст «нових»-старих кандидатів. Пишу в лапках «нових», тому що це старі політики, які сидять роками у радах, протирають штани та захищають лише свої меркантильні інтереси!

Чому дитячі майданчики та лавочки встановлюються шановними «добродіями» лише перед виборами? Чому вони приходять тільки перед виборами та роблять щось у будинку? Чому вони говорять нам: «Якщо ви за мене проголосуєте, я зроблю ремонт у вашому будинку»? Можливо вже досить вибирати таких авантюристів, які сидять при владі і нічого не роблять!

Я ніколи не був у владі, та моє життя нерозривно пов’язане з Житомирщиною, адже мій дідусь родом з Березівки, саме там пройшло моє дитинство, живе моя рідня зараз. Тому я просто не можу залишатися осторонь і бути байдужим до проблем рідного краю. Я чітко знаю,  і бачу, які перепони вимушені долати люди, щоб започаткувати та розвивати власну справу; бачу занедбані дороги, відсутність нормального транспорту і небажання «старої» влади чути сільських жителів, а також небажання місцевої влади щось змінювати для звичайних людей. У мене є не тільки величезне прагнення виправити ситуацію, але й ідеї, як саме рухатися до успіху.

Земля – українцям, а не іноземцям!

Уся українська земля належить народу України! Якщо людина володіє землею, вона повинна реалізовувати свої права на неї. Вважаю несправедливим, що люди у сільській місцевості сьогодні позбавлені такої можливості. Чому квартиру, автівку чи іншу власність можна продати або дарувати, а землю – ні? Це несправедливо. Я підтримую розумне впровадження ринку землі, за умови, що залишиться заборона на її продаж іноземцям. Селянин має право продати свою землю, однак держава повинна контролювати, щоб родюча українська земля не потрапила до одних рук. Також під час обробітку землі повинні бути дотримані всі екологічні норми! Водночас я не заперечую проти передових іноземних сільгосптехнологій, однак хай працюють місцеві аграрні підприємства – платять податки і дають роботу нашим людям. Інше болюче запитання, яке мені часто ставлять під час зустрічей, пов’язане з несправедливим розподіленням земельних паїв; чесними та прозорими виплатами за їх оренду.

Сьогодні маємо мало не критичну ситуацію, коли орендарі заробляють собі шалені статки, використовуючи родючу поліську землю, а її власникам, тобто звичайним людям, перепадають крихти «з панського столу». Це необхідно змінювати! Тож у разі обрання мене депутатом обіцяю першочергово розробити та лобіювати ініціативи щодо справедливого вирішення цього питання. Допомагатиму фермерським господарствам і невеликим сільгосппідприємствам із доступом до пільгових програм й надаватиму організаційну допомогу щодо кооперації.

Дороги ведуть до людей і соціальних закладів!

Ми не дозволимо руйнувати наш округ далі! Під час зустрічей отримую численні скарги на жахливі дороги, незадовільне транспортне сполучення, погану медицину, недолугу поштову реформу і ще багато на що. Я не тільки вас чую, але й бачу це кожного дня на власні очі. В обласній раді я буду вирішувати кожну з цих проблем.

Упевнений, основна увага має приділятися дорогам. Якісні дороги – краще життя. Це вигідно людям, бо це швидкість, зручність, безпека. Це приваблює бізнес і туристів. Це робота та додаткові кошти у громадах, це люди, які повернуться додому із заробітків. Тож передусім треба подбати про якість дорожнього полотна. Найбільше прохань надходить щодо реконструкції доріг в Березівці, де місцева влада залишається  бездіяльною впродовж багатьох років. Вирішення цього питання стане одним із моїх завдань. Не можна залишити поза увагою стан інфраструктури у наших селах і селищах. Не секрет, що в багатьох  населених пунктах округу соціальні заклади і важливі освітні, медичні об’єкти перебувають у занедбаному стані, не отримуючи тривалий час достатнього фінансування.

Час змінювати ситуацію докорінно!

Запровадимо децентралізацію тут і зараз!

 Гроші – під контроль громади! Багато питань ми здатні вирішити разом і зараз, без участі центральної влади. Децентралізація – це можливість для громад планувати власний розвиток. Насамперед завдяки фінансовій децентралізації. На місцях тепер можна зареєструвати нерухомість і земельні ділянки, повноваження Державного архітектурного будівельного контролю вже переходять до громад. Адже нагальною проблемою сьогодні є будівництво дитсадків в  селах Березівка та Іванівка, реконструкція водонапірної мережі в Березівці, термосанація приміщення школи в с. Садки,  будівництво сучасних амбулаторій майже в усіх населених пунктах.

Відсутність спортивних та дитячих майданчиків в Іванівці, Баришівці, Давидівці, Черемошному є, на мій погляд, проблемою номер один, адже ні малечі, ні молоді ніде провести вільний час. Розширення послуг комунального господарства, щомісячного вивезення сміття з дворів; прибирання території вулиць сіл та кладовищ від сміття та трави  є також одним із пунктів моєї програми. Кошти в громаді для цього є, проте, щоб ефективно використовувати кошти – потрібно вести моніторинг.  Ми запровадимо суспільний контроль над бюджетами громад!

Електронна система – проти хабарів!

Я ініціюватиму ведення електронного моніторингу за діями місцевої влади! Кошти громад більше не осідатимуть у чиїхось кишенях, адже це бачитимуть усі. Оцифрування всіх адміністративних послуг дасть змогу скоротити бюрократію та вирішити проблеми, не виходячи з дому. В усьому світі відбувається перехід до цифрових технологій, державні установи запроваджують електронний документообіг. Насправді це дуже важливі речі, оскільки значно зменшуються особисті контакти людей із посадовцями, що знижує корупційні ризики.

Будь-які звернення можна надіслати за допомогою інтернету. Вам не треба буде їхати до соцзабезу чи ще кудись, а все можна зробити там, де вам зручно. Чому це добре? Ви зайшли через телефон на сайт потрібної установи та відправили запит. І потім ніхто не скаже, що вас не було – система все зберігає. Чиновнику вже не викрутитися – доведеться призначати вам субсидію чи виділяти землю, залежно від питання. Під час розгляду проблемних питань необхідно прибрати особистісний погляд на ситуацію.

Усі громадяни мають рівні права, і кожне звернення має абсолютно чітко та прозоро розглядатися без будь-яких особистих зацікавлень.

Зробімо ці кроки разом! Я вірю у можливість змін у нашому житті. У мене є руки, голова, досвід і величезне бажання. І, безумовно, віра, що разом ми ще й не таке зможемо!

Упевнений, нам усе вдасться!

З  повагою

кандидат у депутати Житомирської обласної ради

Денис ПРИЛУЦЬКИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.