Сьогодні: 17 січня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ОЛЕКСАНДР ЛОВИНЮК: «ІНВЕСТУЮЧИ У ШКОЛИ СЬОГОДНІ, МИ ІНВЕСТУЄМО В РОЗВИТОК КРАЇНИ ЗАВТРА»

Розробляючи проекти та стратегії розбудови держави, політики досить часто забувають про один із головних факторів, а саме освіту. Якщо ж точніше – про умови для її здобуття. Звісно, професіоналізм педагогічного колективу відіграє важливу роль у навчанні дітей, втім у відремонтованих та спеціально оснащених класах це робити набагато простіше. І це стосується й освітніх закладів нашої Новогуйвинської ОТГ, які, на жаль, поки не відповідають вимогам часу.

Зокрема, відчуття прекрасного формується з дитинства, а споглядання не дуже сучасної школи цьому точно не сприяє. Тож, ми маємо провести капітальні ремонти не лише у кабінетах, їдальнях та санвузлах, але й облаштувати місця для відпочинку дітей під час перерв.

Після створення комфортних умов варто перейти й до оснащення шкіл. Лабораторії для цікавих дослідів, сучасні комп’ютерні класи з можливістю 3D. моделювання та програмування, мультимедійне обладнання та інші технології повинні таки ввійти у життя наших закладів. Цього вимагає час та потреби наших дітей!

Переконаний, інвестуючи у школи сьогодні, ми інвестуємо в розвиток країни завтра.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.