Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

СЕРГІЙ ЧЕРНУХА: «НАМ ПОТРІБНО ВИРІШИТИ ЗАДАЧУ НАБЛИЖЕННЯ ЯКІСНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ЖИТЕЛЯМ СЕЛА»

– Медицина на селі має свої завдання і потреби, тому нам потрібно вирішити задачу наближення якісної медичної допомоги жителям села не за рахунок будівництва якихось суперсучасних медичних центрів, а за рахунок того, щоб у нас не було дефіциту медичних працівників, – говорить Березівський сільський голова Сергій ЧЕРНУХА. – Зараз в село ніхто не хоче їхати, тому що немає стимулів, і наше завдання – їх створити. Чи то це буде будинок, чи то підвищена заробітна плата. Також наша задача – оснащення сільських медичних установ всією необхідною апаратурою, яка дозволить поставити правильний первинний діагноз, засобами пересування та певною кількістю медикаментів.

Завідуюча амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Василівка, сімейний лікар Світлана Петрова переконана, що після виборів до Березівської об’єднаної територіальної громади місцева влада повинна в першу чергу вирішити питання якісного медичного обслуговування мешканців громади. У розмові з кандидатом на посаду голови Березівської  ОТГ Сергієм Чернухою вона висловила йому підтримку в надії на те, що він дбатиме про медичну галузь громади.

Колектив медиків Березівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини вдячний нинішньому Березівському сільському голові та кандидата на посаду голови Березівської ОТГ Сергію Чернусі  за сприяння та допомогу, яку він надавав протягом  своєї п’ятирічної каденції.

Сімейний лікар Валентина Ковальчук  переконана:

–  Сільський голова Сергій Чернуха завжди цікавився нашими потребами і намагався допомогти у міру тих можливостей, які мала сільська рада. За це ми та мешканці Березівки йому вдячні. Ми бажаємо перемоги йому на виборах.

У Садківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка обслуговує мешканців Садківської та Іванівської сільських рад, також  чекають змін на краще.

Сімейний лікар Аліна Савченко сподівається, що після виборів в  об’єднаній Березівській громаді  зможуть створити комфортні умови для медиків, які б надавали якісну медичну допомогу своїм мешканцям. Про це вона сказала при зустрічі з Сергієм Чернухою.

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.