Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЗБУДУЄМО ЄВРОПУ В НАШІЙ ГРОМАДІ!

Українці прагнуть жити за європейськими стандартами. Ми захищали свій європейський вибір на Майданах та продовжуємо це робити в окопах Донбасу. Ми заклали основи української державності, відродили армію, здобули історичне право мати свою церкву, утвердили українську мову та дали поштовх розвитку української культури. І головне – ми чітко визначили стратегічну мету Української держави – членство в Європейському Союзі та НАТО. Сьогодні наше завдання забезпечити європейський рівень стандартів життя по всій Україні та в рідному районі.

«Європейська Солідарність» – політична сила, спроможна будувати громади за європейським зразком. Українські села та селища матимуть вигляд, як у наших європейських сусідів – Польщі, Угорщини, Словаччини після вступу цих країн до Європейського Союзу.

Команда «Європейської Солідарності» виділила першочергові кроки, реалізація яких дозволить відродити наш край.

За системою «Відкритий місцевий бюджет» – європейське майбутнє! Обласні ради будуть замовниками створення інтегрованої системи «Відкритий місцевий бюджет», що дасть можливість контролю за рухом бюджетних коштів, закупівлями товарів і послуг в режимі реального часу.

Наш район – центр туризму! Наш край багатий на визначні історичні місця. Ми маємо все для розвитку туристичної сфери. В Європі зони відпочинку навколо великих міст надзвичайно популярні у населення та приносять великі прибутки місцевим громадам. Це гарний приклад розвитку «зеленого туризму». А, відповідно, це наповнення бюджету, створення нових робочих місць та поштовх для розвитку.

Наша головна ціль – це підтримка населення! З весни 2015-го року, Україна мала 4 роки послідовного підвищення рівня доходів громадян. Причому як у гривневому, так і валютному вимірі. Мінімальні заробітні плати з 2015 до 2019 року були збільшені майже у 3,5 рази (з 1218 грн у 2015 до 4173 у 2019-ому); середня заробітна платня у травні 2019, коли відбулася інавгурація Володимира Зеленського, була у 2,5 рази більша, аніж у травні 2015-го року; середня пенсія у 2019 році (понад 3 тис грн) була майже удвічі більшою, аніж у 2015-ому (1581 грн). Загалом же за час президентства Петра Порошенка середні заробітки українців навіть у перерахунку на єдину європейську валюту зросли майже у 1,7 рази. Тому наша задача – підтримувати населення. Створювати соціальні програми підтримки для тих, хто їх потребує.

Одним із ключових завдань нашої команди – це створення програми залучення інвестицій, спільного планування розвитку району! Українська земля має великі можливості, а люди – потенціал для розвитку. Підтримка підприємств та бізнесу – це запорука стабільності. Люди страждають від тиску діючої влади на бізнес, тому наша команда здатна забезпечити комфортні умови.

Реформа медицини за європейським зразком! Епідемія коронавірусу показала неготовність української медицини боротись із сучасними викликами. Нинішня влада, змінюючи один за одним міністрів охорони здоров’я, виявила свою повну неспроможність. Скорочення лікарів, закриття лікарень, відсутність у них елементарних засобів захисту – сьогоднішні будні української медицини. Ми не дамо закрити жодну лікарню після укрупнення районів, подбаємо про достойну зарплату лікаря та забезпечимо на Житомирщині європейські стандарти медицини.

Сьогодні для кожного українця, для кожного жителя нашого району настав час вибору. Вибір між дилетантами, які спроможні тільки жартувати, та патріотами, які мають принципи, професіональні навички та вміють захищати і будувати. Ми робимо вибір для своєї громади. Якими вони будуть? Схожими на європейські міста чи на російські дєрєвні, куди нас тягнуть проросійські сили? Український народ обрав європейський шлях розвитку. Ми зробимо так, щоб можна було жили достойно, по-європейськи.

Така наша громадянська позиція – обирай європейські стандарти для своєї громади! Захисти свою громаду, захисти Україну!

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.