Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ДЕНИС ПРИЛУЦЬКИЙ: «РОЗРАХОВУЮ НА ПІДТРИМКУ УСІХ, ХТО ХОЧЕ ЗМІН У СВОЄМУ ЖИТТІ»

Денис Прилуцький. 39 років. Закінчив Національний агроекологічний університет, за фахом економіст. Продовжує навчання на факультеті екології і права у цьому виші.   

Займався створенням та просуванням  бізнесових проектів, які успішно нині працюють. Веде активну громадську діяльність. Нині балотується в депутати Житомирської обласної  ради від партії «Слуга народу».

– Денисе, звідки бажання йти в депутати?

– Я багато спілкуюся з людьми. Займаючись бізнесом, стикався  з тим, як важко розвивати свою справу через часті зміни в законодавстві, через корупцію. А це – невпевненість у завтрашньому дні.

Після запровадження реформи децентралізації я зрозумів, що  в Україні розпочалися зрушення, які мають змінити ситуацію на місцях на краще. Я часто бував у Європі і бачив, як це працює там на рівні місцевих громад, як там люди впорядковують своє життя, створюють нові робочі місця.  

Йдучи в депутати, хочу принести користь людям, використати свій досвід, допомогти на місцевому рівні використати  можливості в громадах на їх розвиток.

– Чому партія «Слуга народу»? 

– Суспільство вимагає змін, ми повинні вийти з летаргічного сну  брехні, очисти владу від корупціонерів, які десятиліттями обкрадають країну в регіонах. Якщо ви запитаєте деяких «старих» чиновників, що корисного вони зробили на своїх посадах, вони навіть не дадуть на це відповідь. Так, вони організовували схеми, відмивали бюджетні кошти,  діяли за правилом  «рука руку миє»….  

І це партія «Слуга народу», її представники  на місцях мають намір змінити. 

Я думаю, більшість тих, хто буде підтримувати курс, запропонований нашою партією, будуть запрошені та долучаться до процесу змін. Наші ідеї, пріоритети були оприлюднені у програмі президента Зеленського ще перед президентськими виборами й в програмі партії. 

Як кандидат в депутати Житомирської обласної ради заявляю своїм виборцям, що буду всіляко відстоювати і захищати їхні права.

– На підтримку яких виборців розраховуєте?

–  Я думаю, кожен вибиратиме подальший шлях для себе. Я відчуваю, що у мене достатньо досвіду, щоб поділитися з молодими, я бачу там багато гідних людей.  Розраховую на  підтримку усіх, хто хоче змін у своєму житті, щоб люди голосували по совісті. Ми бачимо, що «старі» кадри  за будь-яку ціну прагнуть залишитися при владі, а тому будуть маніпулювати свідомістю своїх виборців. Я за чесні вибори і чесний вибір.

Насправді, Україна – це два світи. Є Київ, Харків, Дніпро, Львів, але є такі сільські округи, де живуть надзвичайно бідні люди. Це бідність, ці люди виживають на мізерну пенсію та зарплату. І будь-яка допомога, наприклад, відремонтоване вікно у школі, чи дитячий майданчик, чи звичайна лавка в будинку перед виборами – це серйозна інвестиція, яку люди цінують і обирають таких депутатів. Навіть якщо до цього вони могли вимити з бюджету кілька мільйонів… Виборці повинні самі зрозуміти, хто і  з якими намірами сьогодні йде до місцевих рад. Вони не повинні принижувати себе подачками та пустими обіцянками тих, хто їх насправді хоче обдурити.

– Які цінності для вас є головними?

– Для мене зараз базова цінність – це сім'я, з дружиною виховуємо двоє дітей. Серед цінностей для мене були проекти, реалізація ідей. Але найважливіше – це любов у серці, яку ти кожен період свого життя вкладаєш у те, що ти робиш і в те, чим ти живеш.

Я внук Героя Радянського Союзу, почесного громадянина міста Житомира  Миколи Олександровича Прилуцького. Мій дід був льотчиком, пройшов Другу світову.  Він відзначився тим, що на Дунаї потопив корабель з сотнями високопоставлених нацистів.

Від діда я навчився цілеспрямованості. Щоб досягти успіху  треба багато працювати і вчитися.

Інтерв’ю записала

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.