Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Чому варто підтримати команду «Європейської Солідарності»?

Команда «Європейської Солідарності» вміє працювати та отримувати позитивний результат. Відстоювати інтереси свої громади та тримати вектор реформ – ось ключові принципи роботи.

«Ваша довіра та наш досвід дозволили створити базову соціальну інфраструктуру: ми ініціювали Програму питної води в Житомирському районі для покращення її якості, встановили більше десяти дитячих та спортивних майданчиків для змістовного дозвілля Ваших дітей, закупили сучасне обладнання для лікарні, гімназій, закладів культури. Ми започаткували правила безпеки під час інфекційної загрози, працювали над благоустроєм, дбали про захист людей з інвалідністю», – розповіла голова фракції «Солідарність» у Житомирській районній раді Тетяна Парфентієва.

За п’ять років з’являлося багато проблемних задач, які вимагали негайного вирішення. Тоді команда акумулювала всі свої зусилля і знаходила вихід, здавалося б, уже з патових ситуацій. Немає ніяких перешкод, якщо є бажання.

«Наші дії спрямовані на створення безпечного та комфортного життя в громаді. Ми готові й надалі продовжувати розпочаті ініціативи. Ми впевнені, що люди в сільській місцевості мають отримувати якісні послуги, – додала Тетяна Миколаївна. – Тому для мене і моєї команди пріоритетними є питання доступності та якості питної води, створення нових робочих місць через залучення відповідальних інвесторів, благоустрій територій».

Підтримайте «Європейську Солідарність» на виборах 25 жовтня! Збудуємо Європу у своїй громаді!

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.