Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

СИСТЕМА, СТВОРЕНА З КОРУПЦІЇ І БРЕХНІ, САМА СЕБЕ НЕ ЗМІНИТЬ

Тому завдання нашої команди  – привести чесних людей у владу ради та оновити місцеві ради.

Майже за місяць в країні стартують місцеві вибори. Вже сьогодні кандидати у депутати один наперед одного обіцяють людям будь-що, аби за них віддали свій голос. Але чому ті, хто п’ять чи десять років просидів у владних кабінетах до цього часу не зробили це? Бо інколи, сидячи у своїх кабінетах, чи їдучи в авто, вони навіть не  помічають  проблем  пересічних громадян.

Я міркую з точки зору виборця, тому що сам проживаю у Новогуйвинській територіальній громаді. Сьогодні реально перш за все потрібно  поліпшувати інфраструктуру, щоб кожному із нас було комфортно та зручно тут жити.

Багатоповерхівки у Новогуйвинському та Озерному  потребують капітального ремонту під’їздів, а також інженерних систем, дуже мало зроблено для дозвілля малечі чи юнацтва. Стадіон у Новогуйвинському  в абсолютно занедбаному стані.  Дороги у Рудні-Городище та Троянові подекуди розбиті у вщент… Якість води, яка тече з кранів у Новогуйвинському та Озерному далеко не відповідає  показникам та  вимогам питної води. Тому  значна частина людей змушена купувати бутильовану, привозну воду або набирати її з природних джерел. А це «на руку» тим, хто робить на воді бізнес, їм вигідно, щоб люди не користувалися водопровідною водою, а купували її у них.

Звісно, громадський транспорт теж потребує змін і прозорого конкурсу на надання послуг. Зауважу, що нам потрібно переходити на автобуси більшої пасажиромісткості, з низькою підлогою, з новим поліпшеним графіком руху.  

Проте, влада продовжує бути бездіяльною

Мене часто запитують чому я йду у політику?

Я йду туди заради людей, тих, яких ми повинні витягнути із халатного безладу, в який їх привела існуюча на місцях влада. Вертокиївська, Глибочківська, Озерянківська, Руднє-Городищенська, Сінгурівська, Троянівська сільські ради та Новогуйвинська селищна рада Житомирського району після цих виборів стануть єдиною громадою. Та наша ціль об’єднатися не лише територіально, –  всі наші села та селища повинні об’єднатися в одну цілу команду громади та перемогти на цих виборах.

Я йду в політику заради того, щоб, викурити з кабінетів корупцію, відкати, оцю  стару  систему. 

Я йду на вибори тому, що в цій громаді живуть мої діти і я не хочу, щоб вони шукали «кращої долі» за кордоном чи в іншому місті, я хочу щоб вони могли в майбутньому знайти гідно оплачувану роботу в нашій Новогуйвинській громаді. Щоб у нас були дитячі майданчики для мам з малечею та спортивні майданчики, де молодь  займатиметься спортом, а не розпиватиме спиртне в темряві в центрі селища.  

Саме тому я і йду в політику.  

Вже сьогодні наша команда проводить опитування серед мешканців громади. Ми запитуємо у людей, які зміни потрібні в першу чергу…

Нам треба об’єднатися заради вирішення на місцевому рівні усіх нагальних проблем, які сьогодні турбують жителів нашої громади.

Я  вірю, що у нашої громади – велике майбутнє. Я готовий прикласти максимум зусиль, щоб допомогти нашій громаді  в досягненні визначених цілей.

І ми обов’язково переможемо!

Сергій КОТВИЦЬКИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.