Сьогодні: 18 січня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ГРОМАДА МАЄ БУТИ БЕЗПЕЧНОЮ Й ВЛАДА ПОВИННА ЗРОБИТИ УСЕ ДЛЯ ЦЬОГО МОЖЛИВЕ, – ОЛЕКСАНДР ЛОВИНЮК

На початку моєї каденції як депутата Новогуйвинської селищної ради, серед болючих питань життєдіяльності нашої громади була відсутність вуличного освітлення. 

Так, деякі вулиці не бачили працюючих ліхтарів роками, а деякі – десятиліттями. Розуміючи важливу роль безпеки для людей, разом з депутатами-однодумцями запустили необхідні процеси й низка вулиць засяяла: у Новогуйвинську – Миру, Дружби Народів, Лісова, Моторна; в Озерному – Авіаційна; у Гуйві – Зелена, Армійська, Житомирська. 

Й це ще не фінал, позаяк доступ до таких елементарних благ цивілізації як вуличне освітлення, повинні мати усі села та селища нашої громади. 

Також у продовження теми безпеки  вважаю за доцільне облаштувати Новогуйвинську ОТГ камерами відеоспостереження. Ними ми маємо охопити не лише проблемні місця у населеному пункті, такі як аварійно-небезпечні ділянки доріг, але й садочки, школи та лікарні,місця відпочинку тощо. Ефективність від реалізації подібних проектів констатують не лише європейські країни, але й українські міста, зокрема – Житомир. 

Звісно, освітлення усіх куточків нашої ОТГ та запуск відеоспостереження потребують фінансових затрат, але на безпеці, як і на здоров’ї, економити не варто! 

На моє переконання, громада має бути безпечною й влада повинна зробити все можливе, аби жителі почувалися під захистом.

Олександр ЛОВИНЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.