Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ТЕТЯНА ПАРФЕНТІЄВА: «ВІД НАС БАГАТО ЗАЛЕЖИТЬ. ДІЄМО ТА ДОЛАЄМО ВИКЛИКИ РАЗОМ!»

Пять років роботи: що зробили депутати «Солідарності» у Житомирському районі

За п’ять років роботи фракції «Солідарність» в Житомирській райраді депутати змогли пропрацювати важливі питання для Житомирського району. Люди, які є професіоналами у різних сферах – лікарі, освітяни, лісівники, підприємці, об’єдналися і трудилися на благо громади. Дбали про благоустрій, якість освіти, доступність медицини, допомогу людям у важких життєвих ситуаціях.

Благоустрій

У районі встановлено 20 дитячих спортивних майданчиків, якими користуються маленькі мешканці сіл та селищ.

«Ми керуємося у своїй депутатській роботі принципами створення якісних стандартів життя, умов для самореалізації мешканців району, соціальних орієнтирів, що й доводимо на справах», – сказала депутатка та голова фракції «Солідарність» в Житомирській районній раді Тетяна Парфентієва.

Були виділені кошти на встановлення енергозберігаючих вікон в Новогуйвинській гімназії та амбулаторії.

«Температура взимку в амбулаторії ледве сягала 14-16 градусів.  Тому нам вдалося  вирішити одне з болючих питань. Адже мова йде про якість та комфорт при отримуванні лікування  для хворої людини», – зазначила Тетяна Парфентієва.

Гімназія Озерного не залишалася без уваги. Приміщення, якому близько 100 років потребувало капітального втручання. Саме тому фракція «Солідарність» регулярно ініціювала виділення коштів для ремонту приміщення, заміни вікон, благоустрою прилягаючої території.

Направлено звернення до Міністерства Оборони України з приводу збереження будинку офіцерів смт Озерне як єдиного культурного об’єкту селища. Через брак фінансування будівля у занедбаному стані та продовжує руйнуватися. Депутатка Тетяна Парфентієва об’єднала навколо цього питання учнів місцевої гімназії, які зібрали більше 300 підписів мешканців, їх разом зі зверненням було направлено до Міноборони.

Забезпечено безперешкодний під’їзд до буд №2 по вул. Дружби народів у Новогуйвинському. До цього, протягом багатьох років, через стоянку Житомирського бронетанкового заводу мешканці мали незручності, адже парковка заводу заважала дістатися до будинку.

За ініціативи Тетяни Парфентієвої пропозиції щодо встановлення антивандальних тенісних столів було включено до програми розвитку фізкультури і спорту на 2017 рік.

Висаджено близько 3 тис. сосен на території Корабельного лісництва у Житомирському районі.

Ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище, обкошено рослинність навколо водойм, обрізані аварійно небезпечні дерева, поглиблено дно водойми, встановлено альтанку, висаджено 300 дерев і кущів на території села Заможне.

За клопотанням депутата Руслана Карчевського з районного бюджету було виділено кошти у сумі 48 тис. грн на встановлення 21 вікна в приміщенні клубу та ДНЗ. Також виготовлено дві грубки в приміщенні ФАПу Заможного.

На території Станишівської стоматполіклініки облаштовано зону відпочинку.

«Дуже вдячний керівникові лісового господарства, депутату районної ради Руслану  Карчевському за те, що він послухав наш колектив  і зробив для наших працівників та  пацієнтів  куточок відпочинку, – сказав головний лікар територіально-стоматологічного об’єднання Житомирського району  Володимир Нижник. –  Це стало можливим завдяки ініціативі депутата районної ради Тетяни Парфентієвої».

За рахунок коштів, передбачених на депутатську діяльність, для  дитячого садочка в Заможному закуплено меблі.

Виділено кошти на ремонт покрівлі відремонтованого блоку молодших класів та фойє школи у селі Глибочиця, де протікав дах протягом чотирьох років, псувалася підлога та  відпадала штукатурка.

Придбано меблі та оргтехніка для дитячого садочку «Капітошка» села Головенка.

Залучено кошти районного бюджету на організацію поточного ремонту дороги та водомережі в селі Головенка.

Після звернень Тетяни Парфентієвої до Житомирського облавтодору на трасі державного значення «Житомир-Могилів-Подільський» старий світлофор замінили на новий – світлодіодний. 

«Перехрестя в смт Гуйва по трасі Київ-Могилів-Подільський стало трохи безпечнішим. Тут нарешті, після серії звернень, відбулась заміна світлофора на більш сучасний – світлодіодний, також знак «пішохідний перехід»  виблискує підсвіткою, привертаючи увагу водіїв. Сподіваюсь, що спільними зусиллями врятоване не одне життя», – зазначила Т. Парфентієва.

У селищі Озерне встановлено пам’ятник воїнам-захисникам України.

«Озерне – мілітаризоване містечко, у якому військові служать та живуть династіями, вони є захисниками нашої держави, тут можна прослідкувати тяглість поколінь, коли у родинах діди, діти, oнуки стають військовими, – сказала Тетяна  Парфентієва. – А тому постання в Озерному такого пам’ятника є даниною вдячності військовикам.  На пам’ятнику зображена Божа Матір, яка є захисником військових  і яка стане символом та оберегом для них».

Соціальні проекти

Організовано екскурсію до Верховної Ради України для 60 школярів Житомирського району. Діти мали можливість не просто побувати у місці, де творяться закони, а й поспілкуватися з державними високопосадовцями.

Організовано та проведено екскурсію дітей до обласної телерадіокомпанії.

На запрошення депутатів від «Солідарності» для учнів старших класів смт Новогуйвинське проведено інтерактивний урок, присвячений Конституції та її ролі в житті людини. Захід організований МГО «Сучасний формат» у співпраці з Міжнародним центром перспективних досліджень за підтримки фонду «Відродження».

«Я за те, щоб вкладати зусилля в розвиток молоді. Вже тривалий час співпрацюю з учнівським науковим товариством «Ерудит» Новогуйвинської гімназії. Тому, дізнавшись про урок Конституції звернулася з проханням до організаторів провести захід для новогуйвинських школярів. Була вражена активністю останніх. Вони були в захваті. А це надихає, щоб працювати з ними і далі», – наголосила тоді Тетяна Парфентієва.

Частину коштів, передбачених для здійснення депутатської діяльності, спрямовано на придбання ноутбука для учнівського  наукового товариства «Ерудит» Новогуйвинської гімназії.

Завдяки співпраці з головою Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександром Рабіновичем близько 2000 дітей Житомирського району безкоштовно відвідали кінотеатр «Україна».

Поповнено бібліотечний фонд Новогуйвинської селищної бібліотеки.

У співпраці з Житомирським Держлісгоспом створено шафи для вільного обміну книжками, яку було встановлено у дитячій обласній лікарні та на центральному дитячому майданчику в смт Новогуйвинське.

Спільно з Львівською майстернею шоколаду неодноразово організовано благодійні майстер-класи та вітання пацієнтів гематологічного відділення обласної дитячої лікарні та дитячого відділення психіатричної лікарні.

«Ми робили цукерки, танцювали, співали, пригощалися тістечками, що заздалегідь приготували солоденькі майстрині. Ми щасливі поруч з ними. Дитинство має бути порою безмежного щастя», – поділилася Тетяна Парфентієва.

Спільно з ГО «Житомир, зроби голосніше!» організовано фестиваль «У пошуках made in Ukraine», до участі в якому були запрошені місцеві фермери.

За ініціативи депутата фракції «Солідарність» Руслана Карчевського надано допомогу  у вигляді канцелярського приладдя для дітей ДНЗ у селі Заможне.

Депутат Володимир Нижник посприяв проведенню безкоштовного та позачергового протезування зубів мешканцям села Головенка, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Неодноразово за ініціативи депутатів від «Солідарності» піднімалося питання, щодо якості та вартості проїзду на маршруті №115.

«Настав час «перезавантажити» стосунки між перевізниками і громадою, забезпечити рівні прозорі умови,  в тому числі і перевезення пільговиків. У ситуації з підняттям цін дивує непрозорість формування тарифу. Яка ціна є економічно обґрунтованою? З чого саме складається тариф? Метою мого звернення, яке підтримали депутати,  також є суттєве покращення послуг пасажироперевезень у разі зростання ціни, а саме – розміщення на зупинках графіків руху та їх дотримання», – зазначила Тетяна Парфентієва.

Нагальне питання щодо якості та вартості води підняла депутатка Тетяна Парфентієва. Вода у Новогуйвинському коштує майже 39 гривень за куб .  Обурення  новогуйвинців викликане не лише вартістю води, а ще й її жахливою якістю. Внаслідок перевірки та перерахунку Держспоживслужба зобов’язала комунальне підприємство, яке надає послуги водопостачання та централізованого опалення, повернути 65 тис. грн. Крім того, зобов‘язали КП щоквартально  робити аналіз води та  інформувати  мешканців про її якість, щороку промивати мережу та розглянути можливість встановлення прибудинкових фільтрів очистки води.

«Як уявити комфортне життя з відсутністю питної води, з її незадовільною якістю, нерегулярною подачею. Ми не повинні просити воду, вода – це і є життя!», – зазначила депутатка Т. Парфентієва.

Громадські проекти

Спільно з ЖГО «Паритет» організовано навчальні тренінги зі створення ОСББ та впровадження енергоефетивних заходів для мешканців смт Новогуйвинське та Озерне.

Проведено численні семінари щодо децентралізації та об’єднання громад, де Тетяна Парфентієва особисто була спікером (смт Новогуйвинське, Тетерівська ОТГ, Баранівка, Коростишів, Станишівська ОТГ).

За ініціативи депутата прийнято рішення про запровадження «Бюджету участі» в Житомирському районі. Це можливість для мешканців району брати участь у розподілі бюджетних коштів та вирішувати, на що в першу чергу їх потрібно спрямовувати.

«Ця система виявилась затребуваною, тому що істотно зросла кількість активних людей, які хочуть впливати на суспільне життя, а існуючі сьогодні механізми взаємодії з владою не дозволяють це бажання задовольнити у повному обсязі», – зазначила Тетяна Парфентієва.

За ініціативи депутата Т. Парфентієвої  тендерні закупівлі в сфері охорони здоров’я почали проводитися по системі «Прозоро»  раніше, ніж це вимагалося на загальнодержавному рівні. Це дало можливість замовнику навчитися ефективно користуватися даною системою, аби без проблем проводити тендерні процедури по «Прозоро» з серпня 2016 року, як того вимагав закон.

«Вдячна депутатам, що підтримали ефективність використання та економію бюджетних витрат, розширення конкурентності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівлі товарів, робіт та послуг за кошти бюджету району. Цим рішеннями ми зобов’язали заступника голови Житомирської районної ради та технічний відділ, щоб вони під’єдналися до всеукраїнської платформи «Прозоро»,  –  прокоментувала результат голосування Тетяна Парфентієва. 

За ініціативи депутатки Тетяни Перфентієвої створено в Житомирській районній раді жіночу міжфракційну групу «Рівні можливості», задля забезпечення потреб мешканців району, з огляду на гендерну рівність.

У селі Заможне Русланом Карчевським проводилися  загальні збори. Зустрічі були тематичними і присвячені роз’ясненню населенню правил благоустрою села, проблемам збору та вивезення сміття, благоустрою водойм, своєчасній обрізці дерев, які псують лінії електропередач та є небезпечними для життя громадян. Були вислухані прохання та пропозиції виборців щодо покращення умов проживання в окрузі.

З початком пандемії робота в громаді не зупинилася. Тетяна Парфентієва у співпраці з НУО «Сучасний формат» власноруч розклеїла наліпки в крамницях та аптеках смт Новогуйвинське із закликом дотримуватися безпечної дистанції.

«Просто пересидіти карантин не в моїх правилах. Завжди вишукуєш можливість допомогти громаді, поруч завжди є люди, які потребують твоєї допомоги, варто лише бути більш чуйним, уважним», –  сказала депутатка.

Завдяки співпраці з ГО «Житомир, Зроби голосніше!» по 100 захисних масок отримали медичні працівники та працівники ВЖРЕКП  Новогуйвинського.

Було проведено інформаційну кампанію серед мешканців Новогуйвинської громади та поширено відеопосилання на практичний вебінар з американським досвідом подолання вірусу, протоколи перших дій щодо запобігання наслідків для медиків, працівників ЖКГ, аптек та торгівельних майданчиків. 

 «Зупиніться, зверніть увагу – прості речі рятують здоров‘я та життя. Події останніх років довели, що нам, українцям, притаманні самоорганізація та взаємодопомога в скрутних ситуаціях, – стверджує Тетяна Парфентієва.  – Люди, які на передовій боротьби з вірусною небезпекою потребують доброго слова і вчинків, що засвідчують підтримку, повагу, подяку».

Матеріальна допомога

Завдяки співпраці з благодійним фондом «Людяність» надано 20 інвалідних візків для мешканців району, які звернулися із відповідними зверненнями.

«Я вдячна голові благодійного фонду «Людяність» Юрію Журбенку за постійну допомогу, яку організація надає», – поділилася Тетяна Парфентієва.

Подаровано швейну машину людині з інвалідністю, що дало можливість створити повноцінне  робоче місце.

Придбано тенісний стіл для Новогуйвинського будинку культури.

Забезпечено іграшками дитяче відділення обласної психіатричної лікарні.

Завдяки співпраці з Всеукраїнським благодійним фондом «Допомога дітям України» надано гуманітарну допомогу дитячим садочкам у вигляді іграшок, дитячих меблів, матраців, ковдр, постільної білизни, рушників.

Організовано збір коштів серед депутатського корпусу на лікування мешканця району, який постраждав внаслідок ДТП. Зібрано близько 20 тис. грн.

За ініціативи депутатів «Солідарності» та підтримки депутатського корпусу виділено майже 60 тис. грн для обстеження та лікування 11-річної онкозахворої мешканки району.

За кошти, передбачені на виконання депутатських повноважень, надано матеріальну допомогу мешканцям району, що потрапили до складних життєвих обставин, а також потребували лікування.

Тетяна Парфентієва спрямувала кошти, передбачені на здійснення депутатських повноважень, аби допомогти сім’ї пораненого військовослужбовця Віктора Сівченко. Крім того, звернулася по допомогу до своїх колег.

«Я звернулася до всіх представників фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» з проханням приєднатися. В результаті, на потреби бійця нашою фракцією було спрямовано 6 тис. грн коштів, передбачених на здійснення депутатських повноважень. Згодом на бюджетній комісії ми розповсюдили інформацію про бійця та закликали колег з інших фракцій підтримати нашу ініціативу. Також вона потребувала юридичної допомоги, тому ми розповіли їй про проект «Юридичні консультації», який організувала Житомирська територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»  та порадили звернутися до нашого юриста», – розповіла Тетяна Парфентієва.

Залучено благодійні кошти на допомогу у придбанні гітари для обдарованої дитини.

За рахунок коштів, передбачених на здійснення депутатської діяльності, надано фінансову допомогу на лікування та ліквідацію наслідків пожежі мешканцям району.

Продуктові великодні набори від «Європейської Солідарності» отримали мешканці Житомирського  району, які знаходяться в групі ризику захворювання на Covid-19 й не в змозі вийти з дому в умовах карантину.

«Від нас багато залежить. Діємо та долаємо виклики разом!» – переконана  Тетяна Парфентієва.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.