Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

СЕРГІЙ КОТВИЦЬКИЙ: «ЩОБ НЕ ЗАБЛУКАТИ В БУР’ЯНІ ПО ДОРОЗІ ДОДОМУ…»

У рамкахреформидецентралізаціїзавершивсяетап  утворення обєднаних територіальних громад. Найближча ОТГ до  Житомира, у якій пройдуть вибори восени цього року, – Новогуйвинська ОТГ, до якої увійшли  Вертокиївська,Глибочанська, Озерянківська, Руднє-Городищенська, Сінгурівська,Троянівська сільські ради  та Новогуйвинська селищна рада Житомирського району.

Як депутат Житомирської районної ради на минулих вихідних я відвідав села та селища цієї громади і поцікавився, як влада на місцях, сільські голови, депутатський корпус турбуються про  розвиток своїх територій.

З групою однодумців побував у Новогуйвинському, Озерному, Вертокиївці. В очі одразу кидається  занедбаність територій. Ми не говоримо про те, коли для вирішення якогось питання потрібні значні кошти, щоб привести до ладу об’єкти інфраструктури, здійснити їх капітальний ремонт. Мова йде про елементарні речі – покосити траву, розчистити хащі.

Візьмемо  приміщення недіючого новогуйвинського дитячого садочка, що по вулиці Перемоги. Сьогодні – це  сміттєзбірник, руїна, яка небезпечна для життя оточуючих. Приміщення не огороджено, цегла розсипається, вибиті вікна…

Навіть біля діючого дитсадка вражає невпорядкованість, гнітюче враження справляють дитячі майданчики. Територія, яка межує з дитсадком і належить Новогуйвинській селищній раді, нагадує джунглі: трава по пояс, кругом розсипана тирса та гілля від зрізаних дерев. Ніхто не збирається це вивозити та наводити порядок. Я не говорю про створення там паркової зони, для чого потрібні значні капіталовкладення. Для того, щоб скосити  бур‘ян, потрібна всього лише косарка, літр бензину  та працівник ЖЕКу, який би виконав цю роботу. Адже у Новогуйвинському є цілий ЖЕК, ціла структура, яка відповідає  за благоустрій! Це і селищний голова Зоя Гончаренко, начальник сектору ЖКГ Олександр Ловинюк та той же начальник ЖЕКу, які повинні слідкувати за порядком.

Місцеві жителі, з якими я спілкувався, говорять, що ця влада просто їх зневажає. Вона не йде назустріч людям.

Один з моїх помічників, молода жінка-архітектор вирішила піти до Новогуйвинського ліцею і пофотографувати те, у якому стані перебувають майданчики освітнього закладу. Так сталося, що селищний голова її побачила і почала звідки випроваджувати, говорячи, що фотографувати заборонено, що її непокоїть, куди ці фото потраплять… 

Це неприпустимо!

У цій публікації я розмістив фото, які зроблені у Новогуйвинському. Нехай читачі «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ» подивляться, як господарює влада Новогуйвинського.

З цього можна зробити простий висновок: люди, які прийшли до влади у Новогуйвинській селищній раді, дбають лише про власні прибутки та власний достаток, але аж ніяк про розвиток селища та створення комфортних умов для його мешканців.

Для того, щоб правильно витрачати бюджетні кошти, потрібен план дій, реалізації певних програм, навіть незначних. Потрібно знати проблематику території, які сфери можна покращити за рахунок власних коштів. Однак, я переконаний, такого плану у селищній раді протягом минулих п’яти років не було. 

У соціальних мережах новогуйвинці створили групу, через яку повідомляють про існуючі місцеві проблеми: як «ходять» автобуси, чому знову немає води тощо. Я також приєднався до цієї групи і мені дивно, що у селищі через день відключають воду, невчасно вивозять сміття…

І жодного коментаря з боку представників селищної ради.

Скоро будуть вибори. Люди мають проаналізувати, що змінилося за останні п’ять років у їхньому селищі і зробили висновок, кого обрати до місцевих органів влади, щоб потім не заблукати в бур’яні по дорозі додому.

Сергій КОТВИЦЬКИЙ,

депутат Житомирської районної ради

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.