Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

МАЄМО ЗАБЕЗПЕЧИТИ ДОПЛАТИ ПРАЦІВНИКАМ ДНЗ ЗА РАХУНОК БЮДЖЕТУ ОТГ, – ОЛЕКСАНДР ЛОВИНЮК

У процесі створення гарних умов для проживання в громаді владі не варто зупинятися лише на ремонті доріг та реконструкції мереж. Потрібно зважати на потреби усіх її жителів, передовсім  найменших. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Саме тому покращення умов для їхнього розвитку має бути першочерговим завданням не лише для батьків, але й очільників громад.


Переконаний, що у Новогуйвинській ОТГ цьому питанню не приділено належної уваги. Так, дитячі садочки, у яких вихованці перебувають більшу частину дня, потребують невідкладних рішень та якісних змін вже зараз! Першочергово мова йде про заробітну плату працівників закладів, яка, м’яко кажучи, наразі бажає кращого. Відтак, маємо забезпечити доплати до ставок, затверджених державою, за рахунок бюджету ОТГ.
Водночас, на належному рівні має бути й матеріально-технічна база дошкільних навчальних закладів і тут варто не забувати про вимоги часу та інтереси підростаючого покоління. Ляльки та машинки мають бути поруч з розвиваючими іграми, а вуличні майданчики облаштовані не лише для ігор, але й спорту.
Зрештою, Новогуйвинська ОТГ має стати дружньою до дітей і розпочнемо ми цей шлях з удосконалення умов для їхнього виховання та навчання.

Олександр ЛОВИНЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.