Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ВОЛОДИМИРУ ЯКИМОВИЧУ ЦИРЮКУ – 90 РОКІВ!

12 вересня Герой Соціалістичної Праці Володимир Якимович Цирюк відзначає поважний ювілей – 90-річчя.

Людина надзвичайної долі, усе своє життя він був взірцем для молодого покоління.

Народився Володимир Якимович у селі Рогівка Поліського району Київської області в 1930 році. Закінчив Бобруйську автошколу, працював мотористом у Київському СМУ. Відслужив в армії. У 1953 році став водієм Житомирської автотранспортної колони. Очолював комсомольську молодіжну бригаду. У 1958 році став чемпіоном Житомирщини з авторалі на вантажних автомобілях. У цьому ж році за рекордне вивезення врожаю буряків у Любарському районі удостоївся республіканської премії.

Він поєднував працю і автомобільний спорт, досконало знав тодішні автомобілі і міг дати фору багатьом своїм колегам.

Він виборював першість на чемпіонаті Радянського Союзу у Москві з автомобільного спорту. Став  кандидатом у майстри спорту. У 1965 році В. Цирюк – абсолютний чемпіон України з автокросу. У 1986 році під його керівництвом Житомирська команда перемогла на республіканських змаганнях у Миколаєві. Всі її члени стали абсолютними чемпіонами України.

За трудовий внесок у виконанні  завдань семирічки Володимир Якимович був нагороджений орденом Леніна.

У 1970 році В. Цирюк вперше в  СРСР запровадив новий метод на збиранні врожаю — вивезення цукрових буряків автопоїздом. Автомобіль ЗІЛ-130 перевозив на трьох причепах 22 тонни буряків замість 5. За це був нагороджений орденом Червоного  Прапора.

А вже у 1971 році В. Я. Цирюк став Героєм Соціалістичної  Праці.

Володимир Якимович двічі обирався депутатом Житомирської міської ради і чотири рази депутатом обласної ради. Його відзначено Почесною грамотою Верховної Ради України, нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеню. Йому присвоєно звання Почесний працівник автомобільного транспорту Міністерства автомобільного транспорту України.  

Володимир Якимович з дружиною Станіславою Броніславівною виховали троє дітей: двох синів – Володимира, Миколу та доньку Тетяну. Сьогодні мають п’ятеро внуків та шестеро правнуків. Усі вони виховані  на настановах Володимира Якимовича і кожен з них також має власні перемоги і в навчанні, і в праці.  

 Не зважаючи на свій поважний вік, В. Цирюк займається громадською діяльністю. У 2005 році його обрали головою правління Житомирської обласної організації «Захист дітей війни». За ці роки тим, хто має статус дітей війни, постійно надавалася допомога. За підтримки Житомирської обласної ради та управління охорони здоров’я Житомирської ОДА було підготовлено звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін про соціальний захист дітей війни та надання права тим, хто має групу інвалідності, обслуговуватися  в обласному шпиталі для ветеранів війни.

Громадська організація «Захист дітей війни» співпрацює з місцевою владою, яка постійно йде назустріч людям похилого віку.  

Після військового конфлікту на Сході України В. Цирюк займався волонтерською діяльністю, проводив зустрічі з учасниками АТО, з сім’ями загиблих. Його відзначили грамотою, як почесного волонтера Житомирщини.

Володимир Якимович є старійшиною Центру розвитку козацтва та почесним генералом,

В. Я. Цирюк переконаний, що в України є гарне майбутнє: «Для цього необхідно будувати державу разом і зупинити внутрішні чвари».

Редакція газети «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» приєднується до найкращих побажань Володимиру Якимовичу з нагоди його ювілею. Такий ювілей — дуже важлива подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.