Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ЗДОРОВИМ І СПОРТИВНИМ БУТИ МОДНО, – ОЛЕКСАНДР ЛОВИНЮК

У сучасному світі зростає усвідомлення важливості ролі спорту. У парках під час бігу, на спортмайданчиках і в спортзалах можна побачити дедалі більше людей: від школярів до пенсіонерів. Здоровим і спортивним бути модно, тож розвитку спортивної інфраструктури варто приділяти значно більше уваги.

На моє переконання, у Новогуйвинській ОТГ є низка «пробілів» у цьому питанні. Серед іншого це стосується спортивних майданчиків, кількість та стан яких бажає кращого.

Футбол – найпопулярніший вид спорту й, здавалося б, наявність облаштованих полів для гри у нього, само собою зрозуміло. Втім, будівництво міні-футбольних полів у населених пунктах нашої громади поки, на жаль, не в пріоритеті у місцевої влади.

Обговорювати важливість заохочення до спорту населення та створення для цього належних умов можна довго. Але час вимагає конкретних рішень і я маю чіткий план дій, як зрушити дане питання. У разі обрання мене головою ОТГ я ініціюю будівництво спортмайданчиків із вуличними тренажерами для різних вікових груп та їхніх фізичних можливостей.

Створення таких осередків у кожному селі та селищі нашої громади є реальною альтернативою залам, на відвідування яких не всі мають час та кошти. Також за 5 років цілком реально побудувати міні-футбольні поля біля кожної школи, де зможуть грати не лише учні, але й усі бажаючі. Особлива увагу буде приділена й матеріально-технічній базі нашої ДЮСШ, яка зрощує у молодому поколінні любов до спорту.

Ці три пункти є лише невеликою частиною мого плану з розвитку спорту в Новогуйвинській ОТГ й що важливо – я знаю, як його втілити у життя.

Олександр ЛОВИНЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.