Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

У КОРОСТЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ПІДІРВАЛИ ЗАЛІЗНИЧНУ КОЛІЮ

Слідчі Управління Служби безпеки України в Житомирській області розпочали кримінальне провадження за фактом підриву 31 серпня залізничної колії, якою рухався вантажний потяг сполученням «Барбари – Коростень», що транспортував пально-мастильні матеріали, повідомляється на сайті СБУ.


 «На перегоні «Сокорики-Бехи» під час руху потягу, який транспортував з Білорусі 64 вагони з бензином і дизельним пальним, стався вибух, внаслідок якого деформовано рейки та пошкоджено залізничні шпали. Жертв немає», – йдеться в повідомленні.
 Обставини вчинення злочину розслідуються слідчими органів безпеки за ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.
 СБУ просить всіх можливих свідків повідомити на умовах конфіденційності будь-яку важливу для слідства інформації.

Вибух міг спричинити катастрофу, внаслідок якої б постраждали кілька сіл. Про це  повідомив прес-секретар голови Житомирської ОДА Юрій Мельник. За його словами, наразі встановлюються наслідки вибуху на перегоні «Сокорики-Бехи», що в Коростенському районі.  Було пошкоджено понад 3 метри рейок, що зупинило на деякий час рух в цьому напрямку.  

«Негайно провели ранкову координаційну нараду з обласним керівництвом СБУ, Нацполіції та прокуратури через вибух, що стався біля станції Бехи. Доповідаю перед громадою області, що кримінальна справа перебуває на особистому контролі керівників правоохоронних відомств та розслідується за ч.1 ст.258 Кримінального Кодексу України – терористичний акт. Станом на ранок, рух залізничними коліями відновлений», – написав 1 вересня у соцмережі голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Підготувала 

Зоя ЮХИМЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.