Сьогодні: 17 січня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ВІДРЕМОНТОВАНІ ДОРОГИ СТАНУТЬ РЕЗУЛЬТАТОМ ЕФЕКТИВНИХ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ, – ОЛЕКСАНДР ЛОВИНЮК

Балотуючись на голову Новогуйвинської ОТГ,  я маю чіткі ідеї з привнесення якісних змін у її життєдіяльність. Першим викликом вважаю ремонт дорожнього покриття між населеними пунктами нашої великої громади.


На моє переконання, дороги – це артерії економіки і життя. Поїздки чи то до освітніх і медичних закладів, чи то просто до обласного центру, не мають нагадувати змагання з подолання перешкод. Розповіді про недофінансування та низку інших проблем, на які потрібно направляти кошти, вже давно нікого не цікавлять. Люди вимагають змін тут і зараз, й з ними важко не погодитися.
Вважаю, що для початку варто провести ремонт доріг, які з’єднують наші села з центром Новогуйвинської ОТГ.

Наступним кроком має стати запуск дорожніх робіт у самих населених пунктах, які входять до громади. Кожен повинен мати змогу добратися до школи, садочка, лікарні та врешті – просто на гостину до рідних. Водночас, хороші дороги стануть «зеленим світлом» для перевізників, які будуть зацікавлені в обслуговуванні нашої ОТГ. Відтак, відремонтувавши шляхи, зможемо відкоригувати графік громадського транспорту під потреби жителів.
Тож, маю за мету показати іншим, що відремонтовані дороги – це не розкіш, а результат ефективних управлінських рішень, зокрема із розподілу бюджету.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.