Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

«СИЛА І ЧЕСТЬ» ПРОДОВЖУЄ НАРОЩУВАТИ ПОПУЛЯРНІСТЬ І ЙДЕ НА ВИБОРИ

Розмови про те, які партії візьмуть участь у виборах до місцевих рад  Житомирщини, лунають вже декілька місяців. Однак подія, яка відбулася  тиждень тому у Житомирі,  засвідчила старт конкретної політичної сили у виборах до рад усіх рівнів, які пройдуть на Житомирщині 25 жовтня  2020-го року. Керівники обласного  осередку  партії «Сила і честь» 12 серпня під час прес-конференції  для журналістів місцевих ЗМІ  заявили про те, що осередки «Сили і честі» візьмуть участь у виборах до місцевих рад  у більшості  об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Житомирської області. Мета виборчого «походу» партійців «Сили і честі» цілком конкретна і зрозуміла: завершити процес оновлення влади на місцях.

 «Нова влада в особі Президента та Верховної Ради України отримала торік величезний кредит довіри, – зазначив голова Житомирської обласної партійної організації партії «Сила і честь» Іван Кулак. –  На  жаль, цей кредит вже великою мірою вичерпаний. Сьогодні ледь не останнім шансом для наведення порядку у державі стане докорінне оновлення влади на місцях».

В умовах реформи із децентралізації влади, коли більшість владних функцій переходять до новоутворених ОТГ, відповідальність, яка покладається на їх керівників, а також – на депутатський корпус, сьогодні зросла і вимагає нової якості управлінських рішень. Сьогодні йдеться про те, що новообрана восени 2020-го року влада «на місцях» змушена буде долати кризові явища у  житті села, селища чи міста, покладаючись здебільшого на власні можливості і ресурси. Аби створювати такі «можливості та ресурси», на чолі громад мають опинитися  чесні, добросовісні, але найголовніше – фахово підготовлені люди. Під час прес-конференції  лідер  Житомирської обласної організації  партії «Сила і честь» І. І. Кулак зауважував, що «Сила і честь» на Житомирщині  запропонує для виборців не просто нові обличчя, а людей, які вже продемонстрували успіхи на відповідальних посадах.

 Про те, які завдання змушена буде вирішувати оновлена влада в усіх  районах  Житомирщини, говорив і  керівник обласного виборчого штабу «Сили і честі» Георгій Буравков. Він, зокрема, сказав: «Найголовніше завдання оновленої влади в усіх куточках і місцях Житомирської області – швидке і дієве  наведення порядку і підготовка низки вкрай важливих і необхідних заходів для модернізації економіки області».

 І голова обласної партійної організації партії «Сила і честь», і керівник обласного виборчого штабу підкреслили, що партійці «Сили і честі» несуть особливу відповідальність за довіру, яку отримають від виборців 25 жовтня 2020-го року. Лідер партії  «Сила і честь» Ігор Смешко наголошує на тому, що депутати місцевих рад, яких люди оберуть восени 2020-го року, нестимуть особливу відповідальність за кожен місяць своєї діяльності і тому кожне рішення ради ОТГ, кожен крок її керівника (голови) матиме у найближчі роки  колосальне значення.

Звісно ж, партія «Сила і честь»,  популярність якої в Україні сьогодні зростає, буде вимагати від своїх депутатів у радах ОТГ винятково відповідальної і плідної роботи.  Представники «Сили і честі» мають  докласти  максимум зусиль, щоб новообрана влада виходила виключно із інтересів місцевої громади, а  бажання та особливі потреби всілякого начальства, або ж так званих «потрібних» чи  «впливових людей»,  для  нових депутатів  жодного значення  в плані першочерговості задоволення їх «хотєлок» не мали.

І взагалі, партійці  «Сили і честі» переконані, що порядок в Україні має розпочинатися «знизу»: від кожного села, селища, міста і області.

І такий порядок в Україні – буде!

Віктор РАДЧУК

На фото: Іван КУЛАК,  голова Житомирської обласної партійної організації партії «Сила і честь» та Георгій БУРАВКОВ, керівник обласного виборчого штабу «Сили і честі».

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.