Сьогодні: 17 січня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

«ПРОПОЗИЦІЯ – ЦЕ МИ З ВАМИ!» – ОЛЕКСАНДР ЛОВИНЮК

Пропозиція — це політична сила тих, хто має досвід та вміє його реалізовувати. Розвиток місцевого самоврядування в Україні має бути пріоритетним. Влада на місцях не повинна чекати політичної волі «зверху», а самостійно вирішувати нагальні проблеми. В цьому переконаний кандидат на голову Новогуйвинської ОТГ Олександр Ловинюк.

За його словами, першочергово необхідно побудувати ефективну систему місцевого самоврядування. А політична партія «Пропозиція» саме для цього об’єднала навколо себе фахівців та людей з досвідом.

«Коли об’єднуються конструктивно налаштовані люди, вони здатні не тільки критикувати, але також мають власні ідеї, проєкти, позицію, пропонують своє бачення і готові його реалізувати. Пропозиція — це люди, що створюють навколо себе простір комфортного і безпечного життя і тим самим розбудовують міста і села», — переконує Олександр Ловинюк.

Кандидат на голову Новогуйвинської ОТГ впевнений, що саме на місцевому самоврядуванні щоденно лежить розв’язання актуальних місцевих проблем, а «Пропозиція» — це професіонали, які знають, як розв’язувати проблеми там, де вони виникають.

Але головне — «Пропозиція» не ділить українців, а об’єднує у своїх лавах усіх відповідальних, компетентних і свідомих людей, готових діяти і змінювати країну на краще.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.