Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Забезпечення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесених до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи послугами на санаторно – курортне лікування проводиться згідно «Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854 у порядку черговості, в межах бюджетних призначень. Показником черговості є дата постановки на облік.

Порядок передбачає укладання трьохсторонніх договорів між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням праці соціального захисту населення. При цьому постраждалій особі забезпечено право самостійного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення. У разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості путівки у вибраному закладі, постраждалі громадяни здійснюють доплати за надання послуг у закладі за рахунок власних коштів.

 З 01.01.2018 року введено в дію норму щодо отримання постраждалими громадянами компенсації замість санаторно-курортної путівки, тобто, особа має право самостійно обирати чи отримувати послуги із санаторно-курортного лікування чи отримувати компенсацію.

Повідомляємо, що до 15 жовтня 2020 року проводиться прийом заяв від постраждалих громадян для взяття на облік по забезпеченню путівкою на санаторно-курортне лікування та  для отримання грошової компенсації замість путівки  у 2021 році.

Для взяття на відповідний облік до управління праці та соціального захисту населення постраждалі громадяни, віднесені до категорії 1 подають:

заяву за встановленою формою;

довідку для одержання путівки на санаторно- курортне лікування за формою 070/0;

копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1 (із вкладкою);

копію паспорта;

копію довідки МСЕК.

Один з батьків дитини з інвалідністю або особа, яка їх заміняє подають:

заяву за встановленою формою;

довідку для одержання путівки на санаторно- курортне лікування за формою

  070/0;

копію посвідчення дитини з інвалідністю (із вкладкою);

копію свідоцтва про народження або копію паспорта дитини з інвалідністю;

копію паспорта одного з батьків або особи, яка їх заміняє;

довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

 Під час подання копій документів, пред’являються оригінали зазначених документів.

У разі коли громадяни, віднесені до категорії 1, та діти з інвалідністю мають право на санаторно-курортне лікування за двома або більше законами, їм надається право вибору взяття на облік для забезпечення путівкою за одним із них.

З питань оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, звертатися до управління праці та соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації за адресою: м. Житомир. вул. Б. Тена,16, каб. 5, телефон: 22-076-82.

У зв’язку з карантинними заходами, рекомендуємо подавати заяву та необхідні документи до управління через уповноважених осіб селищної та сільських рад.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.