Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

СЕРГІЙ КОТВИЦЬКИЙ: «Я ГОТОВИЙ НАДАТИ ДОПОМОГУ ПІДПРИЄМЦЯМ НОВОГУЙВИНСЬКОГО»

Днями я зустрічався з підприємцями Новогуйвинського, які працюють на місцевому центральному ринку. На жаль, статусу ринку він досі не має. Так склалося, що в центрі Новогуйвинського  працює ринок, на якому розміщено близько двох десятків кіосків та лотків. Зазвичай там люди продають свою продукцію, переважно продукти харчування. І тут Новогуйвинська селищна рада вирішила цей ринок ліквідувати, мотивуючи це тим, що нібито за генеральним планом на цьому місці мають розташувати інший об’єкт, чи влаштувати благоустрій. Ніяких конкретних пояснень місцева влада не надає.

А виглядає це доволі банально. Як пояснили мені підприємці, їх хочуть переорієнтувати на приватний ринок Новогуйвинського,  який споруджується між приміщенням селищної ради та стадіоном. Частково цей ринок функціонує, продовжується його будівництво.

Зрозумілої відповіді щодо цього питання у селищній раді мені не вдалося отримати. На моє переконання, приватний ринок не повинен мати привілеїв серед інших місцевих ринків. Якщо селищна рада дійсно хоче зробити благо, то там повинні врахувати позицію підприємців, які багато років працюють в центрі селища. Це зручно для місцевих мешканців та й історично це місце стало торговельним центром. Тут працює понад три десятка людей, які утримують свої родини, наймають працівників. Ці підприємці зареєстровані на території Новогуйвинської селищної ради, вони платять податки, які надходять від їхньої діяльності  до місцевого бюджету.

Зараз їм говорять: будете плати оренду, комунальні послуги на території приватного ринку. Ці підприємці і так на межі виживання, а тут їм хочуть «повісити» непідйомні платежі.   

У даному випадку підприємці мають діяти наступним чином: спільно з селищною радою розробити проект, паспорт прив’язки на ринок, де вони працюють, провести там благоустрій, щоб було зручно і продавцям і покупцям. 

Підприємці згодні навіть за власні кошти збудувати там ринок, який би відповідав усім вимогам. Однак  чомусь їхню пропозицію не беруть до уваги в селищній раді, їх не помічають. Місцева влада проштовхує інтереси приватного ринку.

Підприємці стурбовані такою поведінкою представників  селищної ради, шукають підтримки і тому звернулися до мене як адвоката та депутата Житомирської районної ради. Я готовий надати їм допомогу,  щоб вони не втратили свої робочі місця. Адже дехто з цих підприємців має дозвіл на законне встановлення кіосків,  у декого є паспорти прив’язки, але їх не затверджують.

Переконаний, що разом ми зможемо відстояти інтереси новогуйвинських підприємців та мешканців селища.

Якщо у когось виникають питання, можете мені телефонувати: 098-012-35-36.

Сергій КОТВИЦЬКИЙ,

депутат Житомирської районної ради

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.