Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

«ЛИШЕ МИХАЙЛО СКОК ЗДАТЕН «ВИТЯГТИ» ОЛІЇВСЬКУ ОТГ З НИНІШНЬОЇ «БАГНЮКИ»…

Лише Михайло Скок, оновлений депутатський корпус та відданий справі розвитку громади апарат сільської ради здатні «витягти»  Оліївську ОТГ з нинішньої «багнюки», –  так вважають мешканці Оліївської громади у своєму зверненні, надісланому редакції газети «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ».

«Нещодавно в газеті «Приміське життя» було опубліковано доволі фундаментальну аналітичну статтю «Ати-бати, хто ви, кандидати?», у якій автор, зокрема, торкнувся передвиборчих проблем Оліївської ОТГ.

Справедливо зазначаючи, що «Свого часу, одразу після її утворення і на перших порах її діяльності громада вважалася найпотужнішою  на території Житомирщини завдяки одному суб’єкту господарювання (заводу «Кромберг –Шуберт»),  журналіст далі припускає, що «усунення з посади  голови Оліївської ОТГ Михайла Скока  було несподіваним, а її передумови та наслідки не були вивчені і  досьогодні не враховані…».

Ми, виборці, відповідально заявляємо, що і причини так званого «усунення” законно обраного очільника Оліївської ОТГ М.І. Скока, і наслідки та бажане продовження цього справжнього злочину проти громади давно усім відомі і давно враховані та перераховані певними зацікавленими пройдисвітами від місцевої влади. Адже єдиною і справжньою причиною відставки Михайла Ілліча, зрежисованої та «нахрапом» здійсненої частиною оліївських депутатів, було загребуще бажання за будь-яку ціну отримати можливість «розпилювати»  гроші «Кромберга».  А також «дерибанити» такі ласі шматки приміської землі.

На нещастя, їм це вдалося. А після нахабного та незаконного звільнення Скока ця, з дозволу сказати, «депутатська группа», яка ще й цинічно самоназвалася «За народ», усіма правдами й неправдами повністю «підкорила» собі апарат сільської ради й за певну винагороду змусила його «закривати очі» на той  «бєспрєдєл», який коїться там і понині. А кого не могли «зламати» – звільняли або «за власним..», або ж «за скороченням». Внаслідок цього ключові відділи ради, такі як земельний, житлово-комунальний, освіти, організаційний, кадровий, загальний (документообіг) наразі «безвідмовні» та «в темі». Тож з моменту узурпації права громадян Оліївської ОТГ на достойне життя, розвиток освіти, медицини, комунального господарства ці пройдисвіти взялися за «роботу».  А саме за «виділення»  земельних ділянок, за дороги, за асфальтування вулиць та деякі види будівельно-ремонтних робіт.

На перший погляд, добра, здавалося б, справа. Та то лише на перший погляд. Бо фактично усі кошти сільської ради тупо «закатали в асфаль», «закопали» в так звані «стадіони»  та в незбагненної вартості «поточні ремонти»  на зразок ФАПУ в Кам’янці.

Як кажуть, здогадайтеся з трьох разів, чому всі гроші пішли саме на дороги, а не на ті ж школи, дитсадки, яких катастрофічно не вистачає, на медицину. Або спробуйте відповісти собі, які «відкати»  на асфальтуванні…

Або задумайтесь, чому за майже два роки «бурхливої діяльності»  цього угруповання «За народ»  в громаді не створено не те що жодного підприємства, а й жодного нового робочого місця, за винятком десятка нових посад в сільраді для «своїх»…

Тож пора вже криком кричати: люди добрі, прийшли вибори, давайте спільними зусиллями врятуємо нашу громаду від того спрута, який висмоктує наші гроші до своїх кишень! Давайте, по-перше, оберемо сільським головою Михайла Ілліча Скока, який дійсно є господарем, у якого незаплямована біографія, який не давав змоги красти пройдисвітам, за що й постраждав.

 А, по-друге, давайте оберемо своїх, достойних депутатів, які допоможуть Скоку припинити дерибан землі та грошей і продовжити розпочату ним справу поліпшення нашого життя. Інакше і в наступні роки нас так само «асфальтуватимуть». А для «розбавки», як зазвичай, влаштовуватимуть дешеві шоу на свята, роздаватимуть «дармовее»  шампанське та пиво, годуватимуть шашликами, пловом, кулішем і тому подібне. Аби тільки мовчали… Аби тільки не вимагали якісної медицини, сучасної освіти, достойної роботи, дитячих садків, пристойних транспортних послуг і багато чого іншого, вже давно зробленого в інших громадах з набагато скромнішими можливостями. Бо там є депутати. Бо там є голова. Бо там розуміють, що не асфальтом єдиним…

Шановні виборці, шановні мешканці нашої громади! Майбутнє нашої незабаром розширеної громади, наше благополуччя  – в наших руках. Тож давайте докладемо максимум зусиль, щоб нашим очільником знову став Михайло Ілліч Скок – єдина людина, яка з новим депутатським корпусом зможе «витягти»  Оліївську громаду з нинішньої «багнюки».

?
Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.