Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ВІКТОР ЗАГЛАДЬКО: «У СТАНИШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЧУЛИ ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ…»

Будівельник, підприємець, депутат Житомирської районної ради Віктор Загладько зазначив, що самостійність Станишівської громади дозволила нарешті зробити необхідне оновлення у багатьох соціальних закладах громади. Він переконаний, що створення громади відкрило чимало можливостей. А самі мешканці беруть активну участь у житті громади.

Мешканці села Скоморохи сьогодні з подивом дивляться на оновлену будівлю місцевого клубу. Донедавна це приміщення виглядало руїною.

– У минулому році було зроблено  термосанацію будівлі, звели нову  сучасну покрівлю з водовідведенням. У цьому році провели капітальний ремонт всередині приміщення. Клуб  був у такому стані, що ми не знали, з якої сторони до нього підійти, але в проекті врахували усі нюанси, документація була зроблена з урахуванням усіх побажань замовника і роботи виконані повністю. Об’єкт готовий до експлуатації, – розповідає Віктор Загладько.

– Відповідно до договору, капітальний ремонт будівлі розрахований на два роки (80% у цьому році, 20% – у 2021 році). Ми взяли всі витрати на себе, щоб не залишати приміщення до наступного року не дофарбованим, незавершеним,  – додає В. Загладько.

– Я дуже задоволений результатом, вдячний підрядній організації, яку очолює Віктор Миколайович Загладько, за якісне та вчасне виконання робіт з ремонту клубу у Скоморохах, – сказав очільник Станишівської громади Юрій Матвійчук. – Будівля була дуже стара. У селі не було де проводити вибори, збори, культурні заходи. А у Скоморохах проживає понад 800 осіб. Тепер ця проблема вирішена.

Для Віктора Загладька робота в Станишівській громаді має свою мотивацію.

– Ліщин – це моя мала батьківщина, – говорить він. – Нині я тут живу, а тому мені хочеться, щоб моє рідне село виглядало якнайкраще. Скажу відверто, особисто сам узяв підряд як фізична особа-підприємець,   вкладаємо усі наші знання, як кажуть, і душу у кожен об’єкт, який доводиться ремонтувати, відновлювати, оновлювати.


Біля ліщинського будинку культури у цьому році   по всьому периметру зробили асфальтове покриття. Роботи виконані якісно і люди громади дали свою оцінку: відмінно.

З головного фасаду будинку культури  буде викладена тротуарна  плитка, буде зроблена дорога до річки, на березі якої влаштовуватимуть культурні заходи.

Директор Ліщинської ЗОШ І- ІІІ ступенів Лариса Зієдуллаєва:

– Вчителі та батьки не можуть приховати свого задоволення: сьогодні ремонтується корпус №2 Ліщинської школи, це – кухня, їдальня, два навчальні кабінети: біології, географії та чотири початкові класи.

Ми довго чекали цього, тому що приміщення старе, а  у школі нині навчається понад 150 дітей. Майже усі діти у нас харчуються. Тому нам вкрай був необхідний сучасний обідній зал. Станишівська сільська рада виділила кошти, будівельні роботи виконує Віктор Миколайович Загладько.

– Ліщинська школа отримає їдальню «з новим обличчям». Усі  інженерні мережі: водопровід, каналізація, внутрішня електрика – все замінено у другому корпусі школи. До першого вересня там мають завершити усі роботи, щоб діти вже могли прийти у оновлені класи та могли обідати у сучасній їдальні, – зазначає Віктор Загладько.

Багато уваги розвитку інфраструктури сіл Станишівської ОТГ приділяє очільник громади Юрій Матвійчук. Люди це бачать, позитивні зрушення ніхто не піддає сумніву. Ставлення людей однозначно позитивне. Сприймають зміни з задоволенням. 

 – Як депутат я маю нагоду відвідувати села громади і бачу, що у нас немає периферії, де нічого не робиться. Адже після створення громади були сумніви, чи не забудуть дальні села, скажімо, Туровець. У Луці будується  сучасний навчальний корпус. Школа буде зі спортивною залою, з ігровими майданчиками. Проект реконструкції був виконаний  нашим підприємством «Імперія будівництва», –  продовжує В. Загладько.

Галина Бочковська, староста  (с. Ліщин, с.Тарасівка):

– Після того, як ми стали об’єднаною громадою, по усіх населених пунктах визначили, які об’єкти потрібно відремонтувати в першу чергу. Зроблено дуже багато. Особливо пишаємося дитячим садочком у селі Ліщин. Нещодавно тут встановили сучасну загорожу. Діти тепер у повній безпеці. Вдячні сільському голові Юрію Матвійчуку за вирішення наших питань, Віктору Загладьку, який дуже багато робить для громади як будівельник, як депутат районної ради

Мешканців Станишівської громади турбує те, що дорога в адрушівському напрямку  перебуває в жахливому стані. Коли її відремонтують, ніхто не знає

– Я не розумію, чому поворот  з «андрушівської» траси на Ліщин, який перебуває на балансі облдержадміністрації, не ремонтується, сьогодні там проїхати не можна і це обурює наших мешканців, – висловлює невдоволення Віктор Загладько.

А в іншому Віктор Миколайович Загладько залишається непереборним  оптимістом: для Станишівської громади настануть кращі часи. У це повинен повірити кожен.

Олексій ПРОЦЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.