Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

У фотопроєкті Top-50 «Super children of Ukraine», який організував Микола Приставський, перемогли діти з Житомирського району

Півсотні дітей з різних куточків Житомирщини та країни загалом стали учасниками безпрецедентного фотопроєкту Top-50 «Super children of Ukraine», який протягом 10-27 червня проходив в онлайн-режимі.

Ініціатором його проведення виступив депутат Житомирської районної ради, директор БФ ДСКД «Житичі» Микола Приставський. Через карантинні заходи довелося дещо змінити умови і формат проєкту, втім, це жодним чином не завадило обрати і нагородити найкращих і найдостойніших.

– Тривалий час разом з однодумцями я реалізовую різноманітні культурні, соціальні та волонтерські заходи, які направлені на підтримку і допомогу різним верствам населення – це  діти-сироти, родини військовослужбовців та учасників АТО, люди похилого віку, талановита молодь та багато інших, – ділиться Микола Приставський. – Не важливо, в якому ти статусі чи яку посаду займаєш, адже  завжди можна знайти час і можливість, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Юридичні консультації, проведення різноманітних конкурсів серед школярів, подарунки для малечі у дитбудинках чи відпочинок у літніх таборах, сприяння виділенню коштів на   ремонти об’єктів соціальної сфери, підтримка просвітницьких ініціатив своїх земляків – це далеко не весь перелік того, що вдалося зробити протягом останніх років. Звичайно, карантин не став на заваді, а навпаки був навіть стимулом для того, щоб взятися за чергову хорошу справу і подарувати гарні емоції дітворі.  Саме з цією метою й організували Top-50 «Super children of Ukraine», куди усі бажаючі могли надіслати світлини, а голосування проходило в соцмережі.

Ми визначили переможців, але разом з тим, незалежно від кількості «лайків», усі учасники отримали дипломи й пам’ятні статуетки. У першу чергу хотілося, щоб  діти трохи відволіклися від карантинних буднів, приєднавшись до фотопроєкту, а цінні подарунки від наших  спонсорів стали приємним бонусом».

За словами директора БФ ДСКД «Житичі» М. Приставського,   Top-50 «Super children of Ukraine» підтримали заклад «THE GRILL» та фабрика вікон «Океан».  

Зокрема, 8-річна Руслана Фоменко із с. Станишівка Житомирського району (на фото), яка й стала абсолютною переможницею фотопроєкту, отримала розумний годинник від фабрики вікон «Океан» та  сертифікат на знижку 30 % від «THE GRILL». 

Друге місце, а разом з тим розумний годинник та сертифікат на знижку 20%, дістався 4-річному Владиславу Лавренчуку  з с. Оліївка (на фото).

Крім цього, за третє місце подарунком від   БФ ДСКД «Житичі» була відзначена Кароліна Барчук з міста Горішні Плавні, що на Полтавщині. 

– Знову ж таки, через карантин, усі подарунки та нагороди ми відправили нашим учасникам поштою, але переконаний, що у майбутньому ще матимемо можливість зустрітися та поспілкуватися з ними ближче. У будь-якому разі, у планах ще багато різних проєктів, які  так само розкриватимуть всебічну розвиненість та потенціал підростаючого покоління, – додає Микола Приставський. – Вже зараз щиро запрошую всіх долучатися. Зі свого боку зізнаюся, що мені й самому було приємно бути причетним до  цього фотопроєкту, бачити щасливі посмішки та очі дітвори, надихатися на нові звершення. Неймовірно вдячний партнерам за підтримку, а також батькам учасників і всім тим, хто віддавав свої голоси. Нам вдалося  не лише проявити увагу й турботу  про дітей, свого роду розфарбувати їх дитинство, але й показати, що спільно ми можемо подолати усілякі труднощі і зробити свято для малечі у будь-яких умовах.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.