Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ПРОГРАМА “ПИТНА ВОДА”: ПРОБЛЕМА Є, КОШТІВ НЕМА

Під час засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Житомирської районної ради  23 липня депутати розглянули цільову  програму  «Питна вода Житомирського району» на 2020-2021 роки».

У зв’язку з аномальними погодними умовами, що склалися протягом 2019-2020 років та враховуючи негативну тенденцію, що відслідковується протягом останніх років стрімко зменшується рівень та об’єм води. Якщо й надалі буде спостерігатися посушлива погода та підвищення температурного режиму, то запаси води можуть скоротитись до критичного об’єму, що в свою чергу поставить під загрозу водопостачання населених пунктів Житомирського району. Забезпечення населення питною водою є для окремих селищ та сіл району однією з пріоритетних проблем.

Кошти на реалізацію цієї програми не передбачені.   

Депутат районної ради Віктор Загладько зазначив, що у цьому надважливому питанні потрібно підходити фахово, визначити  потребу води для кожного населеного пункту,  її джерела  постачання, якість, фінансовий ресурс, який потрібен.

Попри декларативний характер програми, депутати  вирішили підтримати внесення даного питання на розгляд сесії.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.