Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ЛЕВКОВІ ВІДКРИЮТЬ ПІЩАНИЙ КАР’ЄР

23 липня на  засіданні комісії  з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології Житомирської районної ради  депутати рекомендували дати погодження приватному підприємству «Торговий дім «Бетон» на отримання спеціального дозволу на користування надрами без проведення аукціону з метою геологічного вивчення піску Левківської -2 ділянки, яка розташована біля села  Левків. Проект рішення  розглянуть на сесії районної ради 30 липня.

Фактично йдеться про відкриття піщаного кар’єру. Це питання двічі блокувалося на сесії районної ради через звернення  Левківської громади, яка була занепокоєна  можливими наслідками від діяльності підприємства на довкілля.

Левківський сільський голова Олександр Окоча зазначив, що для громади було також важливим  захистити свої інтереси. На публічних зібраннях  обговорили усі проблемні моменти, пов’язані з майбутньою діяльністю приватного підприємства «Торговий дім «Бетон», і дійшли спільної згоди про співпрацю. А тому громада нині не заперечує  проти відкриття піщаного кар’єру.

?
Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.