Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

ДЕПУТАТ РУСЛАН ХОМЕНКО ПРОСИТЬ РОЗІБРАТИСЯ, ЧОМУ ЗВІРОФЕРМА У СІНГУРАХ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ ПОПРИ РІШЕННЯ СУДУ

На  засіданні комісії  з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології Житомирської районної ради  23 липня  депутати розглянули звернення депутата Сінгурівської сільської  ради Руслана Хоменка щодо незаконної діяльності звіроферми у селі Сінгури.

У кінці минулого року Житомирський окружний адміністративний суд виніс рішення щодо тимчасового зупинення  діяльності ТОВ «Профуна», яке було залишено в силі постановою сьомого апеляційного суду від 3 березня 2020 року.  Однак на даний час керівництво ТОВ «Профуна» фактично не виконало рішення суду, оскільки звіроферма продовжує працювати. ТОВ «Профуна» передало в оренду майнові комплекси звіроферми до ТОВ «Інкотрейд Груп», яке, на думку Р. Хоменка, працює у незаконний спосіб, так як не має дозволу  на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Мешканці села Сінгури потерпають від смороду звіроферми, відходи  наносять школи довкіллю.

Р. Хоменко просить депутатів районної ради прийняти звернення до правоохоронних органів з вимогою  перевірки законності діяльності звіроферми.

Депутати райради запропонували розглянути це звернення на сесії 30 липня.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.