Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

КОДНЯНСЬКА ШКОЛА СТАНЕ ОПОРНОЮ

21 липня на засіданні депутатської комісії з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення Житомирської районної ради погодили проект рішення щодо створення опорного закладу освіти  – Коднянської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів з приєднанням Миролюбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  як філії.

Завершити будівництво нової школи в селі Кодня  не можуть через відсутність фінансування. Це питання розглядається роками в різних інстанціях, однак  про реальні строки введення приміщення школи в експлуатацію ніхто не наважується.   З ініціативи заступника голови Житомирської ОДА Віри Рогової розпочалася робота зі зміни проектної документації, вартість її – майже мільйон гривень. Наразі, чи виділено для цього кошти, не відомо.

– Ми подавали документи для участі в програмі «Спроможна школа»  і отримали відмову з тих мотивів, що Коднянська школа не є опорним закладом освіти, – сказала начальник відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської РДА Руслана Дмитрієва. – Усі діючі державні  програми розраховані на школи, у яких навчається понад 400 дітей, у Коднянській школі – більше 200 учнів. Статус опорної школи дасть можливість участі у різних програмах, шанс залучити фінансовий ресурс  для  її добудови  та  зміцнення матеріально-технічної бази.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.