Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

СЕРГІЙ КОТВИЦЬКИЙ: «ЯК ЗУПИНИТИ КОМУНАЛЬНИЙ БАРДАК У НОВОГУЙВИНСЬКОМУ?»

Мешканці Новогуйвинського великі оптимісти. Серед них поширений анекдот:  судячи з квитанції з «жеку», з крана у мене тече «Боржомі», сміття вивозять на «Лексусі», домофон підключений до роумінгу, подвір’я прибирає сама англійська королева.   

– Жителі багатоквартирних будинків селища Новогуйвинське щодня стикаються з такою проблемою, як комунальні послуги. Точніше – їх поганою якістю.  А  споживачі послуг часто самі воліють «не заморочуватися» з «жеком» і вирішують проблему самостійно, або живуть з нею і далі. Однак така пасивна позиція ще більше посилює існуючу проблемну ситуацію. Ультиматуми Житомирського водоканалу через борги  відключити селище від водопостачання стали буденністю, – говорить адвокат, депутат Житомирської районної ради Сергій КОТВИЦЬКИЙ. 

– Як ставляться мешканці Новогуйвинського до свого «жеку» – це Новогуйвинське ВЖРЕКП? Знаю, що в  більшості своїй – негативно. «Жек»  надає послуги з водопостачання, теплопостачання, прибирання території. Люди роздратовані тим, що мало уваги приділяється дитячим майданчикам, прибиранню тротуарів.  Часто підвищуються тарифи, особлива проблема, яку не можуть вирішити – це питання водопостачання. Для Новогуйвинського  якісна вода – це розкіш,людям доводиться купувати питну воду в бюветі, або замовляти бутильовану,-  розповідає С. Котвиький. –  Сьогодні  у  самому Новогуйвинському багато занедбаних територій. У приміщенні старого дитячого садочка розбиті вікна, яблуневий сад нагадує непролазні джунглі, там ніколи ніхто не прибирав. Територія навколо діючого садочка прибирається вкрай погано.

Прикро, що керівництво селища, комунального підприємства Новогуйвинське ВЖРЕКП не ставлять питання щодо покращання якості своїх послуг, не беруть участі  у проектах із залучення коштів для благоустрою, як це відбувається нині в багатьох ОТГ області. Сьогодні у деяких селах більше порядку, ніж у селищі Новогуйвинське.

У Житомирській районній раді я очолюю бюджетну комісію і не пригадую, щоб з Новогуйвинського  надходили клопотання, ініціативи щодо виділення коштів, скажімо,  для покращення мереж, покращення якості води. Деякі сільські голови Житомирського району відвойовують кожну копійку для своєї громади, а з Новогуйвинського  – жодної пропозиції.  Я це поясню просто:відсутній зворотній зв’язок між селищною  владою і мешканцями.

Я думаю, що ситуацію повинні змінити  місцеві вибори, які відбудуться  25 жовтня цього року. Керівником комунального підприємства, яке забезпечує селище комунальними благами, має бути людина компетентна, ініціативна, вболівати за селища.

Нещодавно на  сесію селищної ради виносився проект нової редакції статуту  Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства. Так от до видів діяльності комунального  підприємства хочуть внести  досить незвичні: «Вирощування, придбання, закупівля у населення за готівку, переробка та реалізація сільськогосподарської продукції;

здійснення оптової та роздрібної торгівлі автомобілями, мотоциклами,  причепами та іншим транспортним засобом;

оптова та комерційно-комісійна торгівля рухомим та нерухомим майном, в тому числі квартирами, будинками, спорудами».

Зрозуміло, що підприємство має заробляти кошти для своєї діяльності, але не потрібно доводити свою діяльність до абсурду.

Це питання зняли з порядку денного, депутатам селищної ради вистачило розуму не виставлятися на всезагальне посміховище.

Як говорив  професор Преображенський, розруха  не в клозетах, а в головах.

Якщо у вас, шановні читачі та мешканці Новогуйвинського,  є питання до Сергія Валерійовича КОТВИЦЬКОГО, ви можете йому зателефонувати: 098-012-35- 36.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.