Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

МЕШКАНЦІ КОДНІ ТА ВЕРТОКИЇВКИ ПРОТЕСТУВАЛИ ПРОТИ СВАВІЛЛЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ, ЯКИЙ ВІДІБРАВ У НИХ ЗЕМЛЮ

9 червня жителі сіл Вертокиївської та Коднянської сільських рад протестували, перекриваючи дорогу в напрямку Бердичева, та вимагали від Держгеокадастру права власності на свої земельні ділянки, в приватизації яких їм відмовляють.

Про йдеться у сюжеті  Суспільне Житомир“.

Дорогу поблизу села Двірець перекривало близько 40 людей. Жителі протестували через те, що не можуть отримати від Держгеокадастру права власності на земельні ділянки, якими користуються.

За словами голови Вертокиївської сільської ради Валентини Гурківської, за чотири роки відмову на отримання землі отримали близько 80 місцевих жителів:

“Люди, які звертаються в Держгеокадастр щодо оформлення права власності на земельні ділянки, якими вони користуються з 2000 року, хочуть скористатися своїм правом на власність. З 2016 року їм ці земельні ділянки не надають, відмовляють”.

Протестувальник Йосип Лебіхівський проживає у селі Кодня Житомирського району. За словами чоловіка, він не може отримати земельну ділянку з 2015 року:

“У 2015 році я подав документи на оформлення земельної ділянки. Мені видали дозвіл на оформлення, потім мені прийшла відмова. І не лише мені, але й багатьом людям, які тримали землю і подавали її на оформлення. Потім у селищну раду прийшла форма документів на затвердження тих земельних ділянок, які оформляли наші люди. Тобто, місцеві жителі не можуть отримати цю землю, а інші громадяни можуть”.

Ще одна протестувальниця Ольга Поко також прийшла на акцію протесту, бо з її слів, з 2019 року вона намагається отримати землю у селі Іванків, яку обробляє разом з батьками:

“З дитинства ми обробляли город, а потім вирішили його приватизувати. Перший раз ми подали документи і нам прийшла відмова, потім ми знов подали заяву. 16 червня з Держгеокадастру прийшов дозвіл на оформлення земельної ділянки. Ми почали оформлювати, я заплатила гроші за приватизацію, а потім виявилось, що на цю ділянку вже є кадастровий номер”.

Керівник Житомирського районного відділення поліції Володимир Богатков розповів, що охорону правопорядку під час перекриття руху забезпечували 25 поліцейських.

Кореспонденти Суспільного спілкувалися з представницею Дежгеокадастру в області Світланою Розмаїтою, яка сказала, що з ними зв’яжеться фахівець, який надасть коментар від управління, але до кінця робочого дня 9 липня коментар Суспільне не отримала. Світлана Розмаїта на дзвінки не відповідає.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.