Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ВІТАННЯ ОЛЕКСАНДРА ЛОВИНЮКА З ДНЕМ СЕЛИЩА НОВОГУЙВИНСЬКЕ

ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛИЩА НОВОГУЙВИНСЬКЕ!
Це особливий день, бо іменини рідного селища Новогуйвинське – це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.
Це свято об’єднує усіх, кому дороге селище Новогуйвинське – його вулиці, будинки, сквери, храм, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.
Усі досягнення, якими багате наше селище, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.
Дякую кожному з Вас, шановні жителі, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій нашої території.
Від щирого серця вітаю всіх мешканців з Днем селища Новогуйвинське! Від усієї душі зичу нашому селищу динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!
Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше селище завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З повагою

Олександр ЛОВИНЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.