Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДІТИ. ДОБРОБУТ. ДОВКІЛЛЯ»: ДОПОМОЖЕМО ТИМ, ХТО ПОТРЕБУЄ НАШОЇ УВАГИ!

Небайдужі люди вирішили створити благодійну організацію, яка поставили за мету захист найбільш незахищених верств населення – це   діти з інвалідністю, діти-сироти, ветерани війни та праці, учасники бойових дій та їхні родини, багатодітні родини.

– На початку цього року було засновано благодійний фонд «Дім. Добробут. Довкілля»,  який покликаний допомагати  саме соціально вразливим людям, – розповідає голова фонду Віталій Глінчевський.

У якості волонтерів учасники фонду привітали з днем Перемоги учасників бойових дій  з Житомирського району, вручили їм подарунки від фонду Оксани Марченко.

До дня захисту дітей провели захід, на  який були запрошені діти-сироти, діти з  інвалідністю та багатодітні родини Новогуйвинської селищної ради. Усім були вручені солодкі подарунки.

–  Нам вдалося долучити до цього свята місцевих підприємців, колектив бронетанкового заводу, за що ми їм щиро вдячні,- сказала заступник голови фонду Людмила Ольшевська. – Спільно з депутатом Житомирської обласної ради  Раїсою Миколаївною Гулою  привітали мешканку  Новогуйвинського Лайчук  Розалію Францівну зі столітнім ювілеєм. 

Запрошуємо до співпраці усіх, хто готовий стати волонтером. Розглянемо ваші пропозиції щодо нашої діяльності.  Вдячні будемо  тим,  хто зможе внести свій вклад у діяльність фонду.  

Вказуємо реквізити благодійного фонду «ДІТИ. ДОБРОБУТ. ДОВКІЛЛЯ»: ЄДРПОУ 43535004, р/р UA 893348510000000026003112115  в АТ Перший Український Міжнародний БАНК, МФО 0334851,

смт Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 3, тел. 097-685-10-33.

На фото: голова благодійного фонду  «Діти. Добробут. Довкілля» Віталій Глінчевський та заступник голови фонду Людмила Ольшевська.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.