Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

З ЮВІЛЕЄМ НЕЗРІВНЯННОГО ДИРЕКТОРА ТАЇСІЮ КОЛОС!

Сьогодні, 17 червня,  свій чудовий ювілей відзначила  прекрасна мама,  любляча дружина, чуйна дочка, ласкава бабуся, добра колега, великий педагог і Вчитель з великої літери, директор Черемошнянської ЗОШ І-ІІ ступенів – Колос Таїсія Станіславівна!

Таїсія Станіславівна народилася в мальовничому селі Сінгури, що поблизу Житомира,  у творчій родині, батько – художник, мама –  майстриня-рукодільниця. Звісно, що у такій родині і дитина виростає творчою і натхненною.

Всюди, де бувала маленька Таїса, звучала музика та пісня. Після закінчення школи навчання було продовжено в Житомирському музичному училищі, потім був Кишинів, а останній свій диплом Таїсія Станіславівна отримала в Житомирському педагогічному інституті.

Життя вирувало,  Таїсія завжди вела активний спосіб життя: постійні фестивалі і молодіжні зустрічі, спілкувалася з молоддю зі всієї України і з-за кордону. На одній  з таких зустрічей доля подарувала їй другу половинку – турботливого і люблячого чоловіка Павла. У пари народилося двоє чудових дітей – синочок та донечка. А наразі Таїсія Станіславівна є щасливою бабусею трьох внучат-козачат.

Для колективу Черемошнянської школи Таїсія Станіславівна – добрий і справедливий наставник. Вона з тих директорів, якого не бояться, а бояться підвести. Її дуже поважають і прислухаються до її порад.

Шановна наша пані директорко, Таїсіє Станіславівно!

Прийміть наші найсердечніші вітання з нагоди  Вашого ювілею!
Щиро зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності було міцне здоров’я, натхненна думка й щирі почуття, а серце було сповнене любові та добра.

Хай Господь дарує Вам та Вашій сім’ї лише радість від життя. Душа нехай Ваша ніколи не старіє. На білій скатертині нехай завжди буде хліб і сіль. Хай люди, які Вам стрічатимуться у житті, приносять лише радість та добро. Хай мир і достаток завжди живуть у Вашому домі.

Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Ювілей – то жнив пора багата,

Хоч іще весна лиш золота…

Зичим в день, який для Вас є святом:

Хай зозуля Вам кує літа,

Хай дарують весни Вам зелені

Чари молоді своїх чудес,

Посилає Вам благословення,

Щедру благодать Господь з небес!

Радості, добра Вам і здоров’я

На щодень міцного, як граніт.

Світ завжди приймайте із любов’ю,

Хай щастить Вам! Многая Вам літ!

З повагою

 колектив Черемошнянської ЗОШ І-ІІ ступенів

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.