Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ІСТОРИЧНА ПЕРЕМОГА ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ

16 червня в офісі Житомирської обласної федерації футболу відбулася пресконференція з приводу визнання  Житомирської районної федерації футболу кращою районною федерацією в Україні.

–  Відбулася історична подія для Житомирського району, українська асоціація футболу визнала Житомирську районну федерацію футболу  кращою районною федерацією в Україні за підсумками 2019 року. Таку почесну нагороду я отримав від  Президента Української  асоціації футболу Андрія Павелка  на 23-ому конгресі Української асоціації футболу 7 червня цього року у Львові, –  сказав голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка.  – Шлях до успіху починався, коли Руслан Павлюк зі своєю командою започаткував у Житомирському районі потужний футбольний рух. Після того, як Руслан Павлюк очолив обласну федерацію футболу, я взяв участь у виборах очільника Житомирської районної федерації футболу  і мене було обрано на цю посаду. Це було три роки тому. Я постійно роблю усе для того, щоб  районна федерація  була кращою  і кращою. У минулому році ми провели чемпіонат Житомирського району, було 10 команд у вищій лізі, 14 команд першої ліги, 24 команди в Кубку Житомирського району. Ми започаткували дитячо-юнацьку шкільну футбольну лігу за підтримки Житомирської районної державної адміністрації. Дякую долі, що у нас  з’явився меценат, партнер  районної федерації, завдяки якому відтепер можемо популяризувати футбол на більш високому рівні – це    Ігор Ходак, який  небайдужий до розвитку футболу.

Це наша спільна перемога, до якої причетні футболісти, вболівальники, меценати.  

Руслан Павлюк,

голова Житомирської обласної федерації футболу:

– Мені приємно, що Житомирський районний футбол впродовж 10 років показує, як можна організувати однодумців і яких результатів досягти. Ця нагорода вже «просилася» давно. Ми відродили десятки футбольних полів у Житомирському районі і дуже приємно, коли на змагання приходять цілими родинами і вболівають за своїх.

Володимир Решотка  з тих людей, які живуть футболом, живуть цим видом спорту, а тому успіх районної федерації є закономірним.

Юрій Оханський,

голова Житомирської районної державної адміністрації:

Хочу привітати усю футбольну спільноту району з цим визнанням. Ви дійсно показали, що є командою. Зі свого боку сприятиму розвитку футболу. Вітаю  з  нагородою.

Ігор Ходак,

генеральний партнер Житомирської районної федерації футболу:

Володимир Решотка надав районній федерації футболу «локомотивної швидкості», це надзвичайне досягнення – визнання районної федерації футболу кращою в Україні. Володимир неймовірно оптимістична людина, яка вміє і здатна об’єднувати довкола себе. Я особисто багато створював, і розумію, наскільки складно подолати стіну: «нічого не хочу», «нічого не потрібно»…  Той оптимізм, який має Володимир Решотка – рушійна сила, яка дала змогу домогтися всеукраїнського успіху.  Радий, що мене долучили до районної федерації футболу, приємно, що є і моя частка в цій перемозі.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.