Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

У ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГ СТАНИШІВСЬКОЇ ОТГ НОВА ОНЛАЙН-ПОСЛУГА «БЕЗОПЛАТНА КОНСУЛЬТАЦІЯ НОТАРІУСА»

Закон України «Про безоплатну правову допомогу» гарантує право на безоплатну правову допомогу всім громадянам, іноземцям, особам без громадянства, у тому числі біженцям, які перебувають під юрисдикцією України.

Дистанційне консультування в режимі онлайн – це нова можливість для громадян, які знаходяться у віддалених населених пунктах громади, отримати юридичну консультацію або відповідь на проблемне питання правового змісту не залишаючи місця свого перебування.

Враховуючи реалії сьогодення, потреби мешканців громади та ініціативу приватного нотаріуса Доброльожі В.В. щодо надання безоплатних консультацій в частині оформлення спадщини, посвідчення заповіту або довіреності, відчуження майна тощо, з 03.06.2020 року запроваджено нову онлайн-послугу «Безоплатна консультація нотаріуса» шляхом використання сервісу в додатку Zoom.

Попередньо були проведені підготовчі роботи щодо технічного налаштувати програми Zoom на комп’ютерах у відділі «ЦНАП».

Забезпечено створення електронної черги за допомогою веб-орієнтованої програми «Google Docs».

Проведені відповідні навчання спеціалістів відділу Центр надання адміністративних послуг Станишівської ОТГ.

3 червня 2020 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг було проведено перший сеанс дистанційного консультування. В подальшому щосереди з 9.00 до 10.00 години відповідно до попереднього запису, будуть проводитись онлайн-консультації приватним нотаріусом при взаємодії з адміністратором ЦНАПу.

Попередній запис можна здійснити за телефоном (094)8249814, або безпосередньо в адміністративному приміщенні Станишівської сільської ради за адресою: с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, кабінет № 1.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.